Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemrég szült ismerősöm, Ti...

Nemrég szült ismerősöm, Ti felhívnátok még egyszer ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Június 4.-én szült, másnap hívtam meg rá 2 napra, de nem vette fel a telefont. Nem akarok tolakodó lenni,csak érdekel, hogy vannak. Szülés előtt egy héttel hívtam akkor jót beszéltünk. Facebookon Gratuláltam neki miután nem értem el. Ő is hívott engem mikor én szültem és még a korházban voltam/voltunk. Második babája. Szerintetek hívjam?
2016. júl. 16. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Én nem hívnám.

Biztos látja,hogy hívtad.Majd ha kipihente magát és rendeződik körülötte minden biztos visszahív.

Vagy ha nem,akkor is várnék egy jó 2-3 hetet.Ez az időszak a babáról szól nem a barátokról

2016. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
En is varnek 2-3 hetet az ujabb telefon elott, vagy irhatsz neki smst vagy e-mailt, amiben gratulalsz. 5 honapos lesz lassan a fiam, es meg mindig sokszor elofordul, hogy nem tudom eppen felvenni, es "kergetjuk" egymast a baratokkal a telefonalassal, mire sikerul beszelni. Ket gyerek mellett, akikbol az egyik ujszulott ez meg nehezebb lehet:)
2016. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj neki smst
2016. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Egy frissen szült kismamát nem illik zaklatni ilyenkor ,tudod te mi az amikor valaki napokik nam alszik 2-3 óránál többet?Kissebb gondja is nagyobb nálad hidd el.Egy hónap múlva próbálkozz.
2016. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó képzeld tudom milyen,Nekem is van kettő kicsi gyerekem. És tudod akkor engem a mai napig ne hívjon senki mert még éjszaka van hogy 10szer is kelek hozzájuk. Azért nem azt írtam hogy mennék meglátogatni csak telefonon érdeklődtem volna. De én is inkább úgy gondoltam hogy majd akkor később (pár hét) felhívom. Kedves 4-es tán Te is keveset alszol,azért ilyen a megnyilvánulásod? :-)
2016. júl. 16. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha tudod akkor tudod azt is hogy feltehetően nem haragszik rád csak fáradt és kész.Maj visszahív attól ne félj szerintem.
2016. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem keresném, amíg ő maga nem hív ezek után. Ha hetekig ez így marad, akkor ráírnék egy sms-t, vagy emailt, hogy ha már úgy érzi, hogy befogadóképes, akkor szívesen várod a hívását.
2016. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!