Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fél éve szültem, de minden...

Fél éve szültem, de minden menstruációkor fáj a gátsebem, amúgy nem. A nőgyógyász azt mondta, hogy ez így marad. Van vkinek ilyen problémája? Tényleg nem fog elmúlni? Mitől lehet ez? Szüléskor vmit talán elcseszett a doki?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az első szülés óta ami mér több mint 4 éve volt, minden menstruációnál fáj a gátam. Előtte a hasam görcsölt, de nagyon az elmúlt lett cserébe a gát fájdalom, ami legalább 1-2 napig tart. A második szülés urán is maradt ez a felállás.

Sajnos ez tényleg marad, én már megszoktam.

2017. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem is az 1-2 napon fáj. De mi lehet ennek az oka? A védőnőmnek mondtam és ő még életében nem hallott ilyenről... Esetleg használsz rá vmilyen krémet, ami nyugtatja? Fájdalomcsillapítót szoktam bevenni, mert anélkül nem bírom. Csak hát azt sem akarok hosszú éveken keresztül...
2017. ápr. 17. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kenem semmivel, ha nagyon fáj szedek be görcsoldót, de azt ritkán.

Magnéziumot szoktam még bevenni menszesz előtt és alatt talán kicsit mintha jobb lenne, de van, hogy ez se ér semmit.

2017. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd én is a magnéziumot. Köszi a tippet.
2017. ápr. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!