Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanság a...

Szült valaki mostanság a Hatvani kórházban?

Figyelt kérdés
Az erdrkelne hogy milyen csomagokat kaptatok, milyen papirokat tudtak intezni (a baba papirjaira gondolok) vagy a parotoknak mit kellett inztezni, mit kellett bevinnetek es hogy ott mit adtak, es hogy milyenek az apolok a dokik szulesznok.... Stb... Rossz es jo velemenyek is erdekelnek!!! Oktoberben szulok elso babaval es nem tudom mire szamitsak.... Elore is koszonom az infokat :) 15+5hkm :)

#szülészet #Hatvani korhaz
2017. ápr. 24. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én 2016 szeptemberében szültem a hatvani kórházban. A főorvos volt a fogadott orvosom. Nagyon elégedett voltam , végig sztk alapon jártam hozzá, es az uccso 1-2 hónapban fogadtam meg "hivatalosan" .Rögtön jött mikor a szules beindult es minden simán ment hála Istennek ;). Minden doki jofej, a szülésznők is. Nem tudom milyen csomagra gondolsz, a kuponos könyvet a vedono adja amivel kismama csomagot tudsz váltani a patikában. Adtak szules elott egy listát a kórházban hogy miket kell bevinned. De ha gondolod , szívesen kifejtem :). A baba papírjait ők intézték, nekünk csak érte kellett menni a hivatalba :)

2017. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ

a csomagnál olyanra gondoltam hogy elég sok helyen olvastam hogy adnak popsi krém mintát meg ilyesmit... mondjuk annyira nem vagyok leszek rászorulva csak érdekelt hogy hogy működik a hatvani kórház mert kicsit izgulok a szüléstől... ez lesz az első :D

2017. máj. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!