Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák tudtok olyant mondani...

Anyukák tudtok olyant mondani ami segithet a szülésbe hogy valamivel könnyebb legyen vagy valami jo tanács mindent meg hallgatok!?

Figyelt kérdés
😀
2017. ápr. 27. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerek, három különböző szülés. Ami egyedül segített, az a helyes légzéstechnika. Ezt szülésfelkészítőn is megtanítják, de én a neten kerestem utána, és magam gyakoroltam.
2017. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az volt a leghasznosabb tanács az volt, hogy engedjem el magam, ne foglalkozzak olyanokkal amik ellen nem tehetek, akik ott vannak már úgyis mindent láttak!
2017. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Kettőnél ittam málnalevél teát, klasszisokkal könnyebb volt, mint a másik kettö. De főleg az segített, hogy másként közelítettem a dolgot. Sikerült ajándékként tekinteni a fájdalomra, ami mindig eggyel közelebb visz a nagy találkozáshoz... :-)
2017. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az evést említeném meg! Terhességi cukros voltam, így a szőlőcukor mint olyan nem volt lehetőség a vajúdáskor. Fehérjeszeletet kellett volna vinnem magammal - DM-ben van több ízű alacsony CH-jú, ha esetleg GDM-s lennél. Mivel hajnalban elfolyt a magzatvizem és gyorsan 5 percesek lettek a fájások így nem mertem reggelizni csak egy pohár narancslével elindultam, és milyen hülye is voltam.. Du-n 4kor lett meg a fiam. A végére kifulladtam, és semmi erőm nem maradt. A végén nyomni is alig bírtam és a másfél perces fájások között szendvicsestálról álmodtam... Szóval egyél már a szülés előtti napokban is hogy legyen erőd! És pihenj sokat :)
2017. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
A második szülésemre a férjem megtanult masszírozni. Egy áldás volt :-)
2017. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én a pozitív gondolkodásra szavaznék, próbáltam bevonzani egy nagyon könnyű, gyors és csodás szülést, nekem bevált. :)
2017. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Add át magad a történéseknek, a fájdalomnak!Ne küzd a fájdalom ellen!Az elsőnél küzdöttem a fájdalmakkal és 4órányi tolófájások után sem született meg a fiam.Annyira bepánikoltam h nyomni sem tudtam rendesen...császár lett.

A másik 2vel szinte meglovagoltam a fájásokat.Elképzeltem ahogy a tolófájásokkal lejjebb jön a baba,és figyeltem h jól nyomjak.2.-3.baba természetesen született,pedig a 3. akkora volt mint az első (4kg).

És a helyes légzés is sokat számít.Nekem a kéjgázmaszk segített helyesen lélegezni,figyeltem h azt jól szívjam,így nem kapkodtam a levegőt,egyébként semmi hatását nem éreztem.

2017. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A többiek jókat írnak, nem ismétlem meg őket. Amit még javaslok: gátmasszázs olajjal masszírozd át a gátadat a 37. héttől minden nap!
2017. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!