Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok esetleg valamilyen...

Tudtok esetleg valamilyen TERMÉSZETES módszert, ami növelheti az ikerterhesség esélyét?

Figyelt kérdés
Itt gondolom a peteérést segítő dolgok növelik az esélyt, hogy egyszerre 2 petesejt is megérjen. Tea, vitamin, valamilyen diéta?! Butusnak tűnik a kérdés, de érdekel!
2017. ápr. 30. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerencse.
2017. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Ráolvasás...

---

(Nincs ilyen módszer.)

2017. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2017. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk sok ikerpár van a rokonságban. Mindenhol más az ok : öröklődés / 40 felett szülés / lombik baba / sokadik gyerek. Szerencse is kell hozzá.
2017. máj. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Most oszinten: ha LETEZNE ilyen, az nem folyna mar a csapbol is? Gondolkozz mar :)


Miert akarsz amugy ikreket? Sokkal nagyobb a kockazat.

2017. máj. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Genetika vagy lombik ...


A tobbi hablaty csak

2017. máj. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Balszerencse.
2017. máj. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Az egyetlen, ami mindenkinek elérhető és növelHETi az esélyt, az az, hogy közvetlen azután esel teherbe, mikor abbahagyod a fogamzásgátlót és a szervezeted épp a normális működésre próbál visszaállni. Persze ez sem garancia, csak az átlagos esélynél egy icipicivel több van. Az összes többi genetika, amin nem tudsz változtatni vagy ugye a lombik.

Egyéb nincs. De amúgy nem nagy öröm az ikres terhesség, nem tudom miért akarják elérni egyesek, sokkal több a kockázat, koraszülés esélye nagyobb stb. Van min aggódni egy sima terhességnél is, ikreknél meg főleg...

2017. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Utánaolvastam, sok érdekességet találtam!
2017. máj. 1. 16:35
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem ikreim vannak.

egyszer voltunk együtt védekezés nélkül :D vagy inkább, úgy írom, először - ebből fogantak.

nincsenek ikrek a családban.

29 éves voltam akkor.

és spontán :)

ma már 3,5 éves, gyönyörű nagylányok.


válasz: szerencse kell hozzá, ennyi :D

2017. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!