Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A forró fürdő (40fokos v 42...

A forró fürdő (40fokos v 42 :-S) beindíthatja a szülést vagy csak ha fájások vannak? Mennyi a max hő amiben zuhizhatok?

Figyelt kérdés
Nincsenek fájásaim, illetve időnként vannak, de nem azért akarok fürdőzni., illetve ez is CSAK zuhany lenne. Csak annyira szeretem és olyan jól esne... de nem akarok szűlést indítani vele. mert 36+1 hetes vagyok.
2010. máj. 15. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából én világ életembe a forró fürdő híve voltam!Most is úgy fürdöm!35 hetes vagyok!Elméletileg egy egészséges terhességet nem indít be egy forró zuhany!Az első terhességemnél is végi forró ülőfürdőztem, vagyis min fél órát tespedtem a forró kádban!És 40. hétre szültem!De te tudod!Ha jólesik zuhanyozz nyugodtan!
2010. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is mindig meleg vízben zuhíztam és ennyi idősen mint te már fürödtem is.Azt nem tudom be indítja e a szülést,de hogy lazítja az izmokat és kevésbé fájdalmasabbá teszi a méhösszehúzódásokat az biztos,mert én így vajúdtam,isteni volt.ne legyen a víz tök forró,egy jó meleg fürdő nagyon jóleső.tedd azt.
2010. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia utálok tusolni és egész eddig forró fürdőztem:) azért nem ajánlják mert ha nyitott a méhszáj akkor bármit elkaphatsz és nem túl higiénikus a "koszban" ülni! de a tusolásnak sztem semmi akadálya főleg ha jól esik:) 37h km:)
2010. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól is függ h mihez van szokva az ember...

én is világ életemben forró vizeztem, így szerintem semmi gond nem lehet ha ugyanígy folytatom.

ha viszont vki nincs hozzá szokva és úgy fürdik forróban az gond lehet...


34h km

2010. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,h pont az elenkezöjét okozza!ha görcseid vannak akkor végy egy meleg(nem forró)fürdöt és ha abba maradnak a görcsök akkor csak jósló volt!én anno vízben ültem és vártam,h jöjjenek a fájások,h beinduljon a dolog,de semmi se volt pedig a vizem is elment!szerintem nem lesz gond,ha fürdözöl!mondjuk azért szokták ajánlani,h tusolj,mert fertözést okozhat a vízben való ücsörgés
2010. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!