Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a kiírás napjáig nem indul...

Ha a kiírás napjáig nem indul meg a szülés és nincs fogadott orvosom, mit mondanak? Befektetnek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen, a legtöbb esetben befektetnek. Minden nap van nst, legalább egyszer, nekem uh-t is többször csináltak, és nézték a magzatvizet. Amíg a baba jól érzi magát, nem piszkálták.

Szépen meg is indult magától a szülés.


Nem mindig pontosan lehet kiszámolni, hogy mikor van itt az ideje. A valódi túlhordás esetén a baba fogyni kezd, (elöregszik a méhlepény), akkor indítani fogják.

2017. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Kórház függő...

nálunk ha minden teljesen rendbe van a 40.héttől 2 naponta kell menni vizsgálatra a 41. héten fektetnek be és a 42. héten indítanak.

2017. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi prokotoll és a terhesség állapota függvényében előbb utóbb befektetnek. Nálunk elvileg 40+5 hetesen ha minden rendben, de pl aki messziről jár be a kiírt napon is befekhet, mert a mindennapi bejárás se egyszerű. Nálunk mindennap kell menni, felváltva van NST és magzatvízvizsgálat.
2017. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk is úgy volt ahogy a második írta, és az is a normál.

Max 2 hétig lehet túlhordani, de azt ki kell várni, ha nincsen probléma. Nekem 2 naponta volt ctg és ennyi, 42-ik héten szültem, de nem fektettek be elöbb.

2017. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem fektettek be. Betöltött 41-nél megnézték, hogy állok, de azt mondták, semmi előjel, ha akarom megindítják, de haza is mehetek. Hazajöttem, 2 naponta nst-re mentem, és betöltött 42-nél kértem, hogy indítsanak.
2017. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy tudom, hogy plusz 1 hetet várnak a befektetésig..

Én is betöltöttem a 40. hetet és nem két napra hanem 5 napra kaptam a következő NST időpontot :D


Pont így voltam, most akkor hogy lesz? Nekem kell szólnom hogy betöltöttem? Bekopogtattam az NST melletti szülész nőgyógyász dokihoz, hogy segítsen, a kórházban ez hogy van? És mondta, hogy plusz 1 hetet még járjak NST-re. De persze nem kellett, 1 napra rá érkezett meg a fiam.


A kórházadban kérdezz rá akár telefonon, hogy van ez náluk. Gondolom befogadóképesség függő, hogy befektetnek-e. Ha van elég szabad ágy akkor nem "zavarsz" de amúgy szeretik otthon tartani a kismamákat.. Talán jobb is.

2017. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Holnap megyek nstre ezért kérdezem. Holnap leszek 39+5 vannak előjelek, de nem akar kibújni a lányom. Gondolom, még 40. héten mondjuk hétfőn lesz egy nst és utána megmondják...mondjuk én csak akkor örülnék, ha azt mondanák, hogy ma szülünk, nem azt, hogy szülésig kell bent maradni - a semmittevés lenne a halálom.
2017. máj. 4. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk akinek nincs orvosa azt nem fektetik be, csak ha már pár nappal( átlag 3-4-5) túlhordta vagy valamelyik eredménye nem jó.
2017. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül tudják azt előre megmondani.

Egy csomót lehet olvasni itt, hogy volt aki NST-ről ment szülni mert fájásai voltak csak "nem érezte", de volt akinek a reggeli NST után egy órával indult be és a vizsgálaton semmi jele nem volt.

2017. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!