Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok, hogy zajlott a...

Nálatok, hogy zajlott a "tejfakasztó" buli?

Figyelt kérdés

Gondolok itt kajára pl.

Otthon vagy vendéglátóhelyen?

stb.



2017. máj. 6. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

A tejfakaszto az apukaknak es ferfi rokonoknak baratoknak van, nem voltam ott :)

De atugrottak hozza a legjobb baratai es beszelgettek, szivaroztak (nem szoktak soha maskor, poennak szantak). Mi a picivel a korhazban voltunk, ez a szuletese napjan volt. Igy szokas egyebkent :)



Nem a babavaro bulira gondolsz? ;) Azt szoktak az anyukaknak! Nekem anyu es hugom szerveztek, 7 es fel honapos terhes voltam. Osszegyultek a baratnoim, noi rokonok, volt sok hami (hidegtalak), torta, vicces jatekok, ajandekok, stb. Szuper volt! :)

2017. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen a tejfakasztóra gondoltam, ami a friss apukának van. :)

Pont szóba jött a téma a férjemmel, hogy majd szeretne tartani egy kisebb összejövetelt.

Csak kíváncsiak voltunk kinél-hogy zajlott.


33hkm

2017. máj. 6. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk férjemhez ment át néhány barátja, amíg én a kórházban voltam a babával. Kajával külön biztos nem készült, csak itallal. Gondolom, ha éhesek voltak, ettek ami volt otthon.
2017. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Este szültem, ráadásul egyik jóbarátunk messzebbről utazott, ezért csak 2 nappal később tartották a közeli vadászházban. Párom vadászik, így előtte lőtt már egy vaddisznót, amiből pörköltet és sült húst készítettek, piát vásárolt, de vitt is mindenki valamit, illetve többen ott is aludtak. Eredményes tejfakasztó volt. :)
2017. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor még a kórházba voltam. Ő addig pár barátját áthívta, csinált hamburgert meg ittak mindenfélét. Ő is szivarozott azt hiszem, pedig amúgy nem dohányzik. Jól sikerülhetett, mert másnap elég nyúzottan jött be hozzám reggel :D
2017. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Férjem pár barátja, meg az én két fiútesóm mentek át hozzánk, vettek innivalót, rágcsát, rendeltek pizzát.
2017. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém otthon bográcsban főzött, meg a szokásos pia. Mostanában ahol volt, beültek valahová, pizzáztak, ittak. Ha az adott helyet megunták, mentek tovább.
2017. máj. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Az enyém már lelkesen készül, jövő hét környékén esedékes is lesz vagy ma, ha nem gondolja úgy a lányunk, hogy anyák napjára meg szeretne engem ajándékozni :)

Párom bográcsba szeretne főzni - vadász ismerősöktől kap vadcucut és veszünk simát is -, piánál pedig mindenki tudja, ki mit szeret. Pl tesója boros, haverja a stella artoist issza, rendelt 5 l almát és 5 l barackot (házi), whiskeyt, ilyesmit nem vesz, de a társaság 3/4-e megelégszik a házi pálinkával, a borral és a sörrel :)

MI gondolom addig a kórházban leszünk. Én morgok érte, mert bár szép hagyomány, de szerintem csak egy újabb ok az ivásra főleg úgy, hogy mivel azzal a társasággal én is szeretek inni, én nem ihatok :D :D :D

2017. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :)
2017. máj. 7. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
sehogy, nem volt :)
2017. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!