Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben teljesen szétrep...

Szülés közben teljesen szétrepedeztem. Ez nyilván normális, de nagyon fáj, csíp. Még akkor is ha egy nagyobbat lépek vagy leülök a wc-re. Mivel kenjem? Mi gyorsítja a sebgyógyulást?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Bepantent probald meg.Ha kamillaval borogatod azis jót tesz.
2017. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Bepanthen plus, az fertőtlenít is és a sebgyógyulást is segíti.
2017. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Minor szültél? Én aloe firstel fújtam, curiosaval kentem, felváltva.
2017. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy kívül belül repedtem, kívül végbélug. Ezektől hamar gyógyultam, de nyílván függ az egyéni sebgyógyulástól is.
2017. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Jesszus. Kezdek rettegni a szüléstől. Amikor ezt látta az orvos, nem kellett volna vágjon éppen azért hogy ne repedjetek össze vissza?
2017. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Körömvirág-esszenciát használtam lemosásra (forralt-kihűtött) vizes oldatban. Amint elkezdtem használni, néhány napon belül már nem csípett.


Pisilés csíp? Flakonból önts oda pisilés közben vizet, hogy higítsa kicsit, vagy én sokszor csak úgy mertem, hogy zuhany alatt odairányítottam a vízsugarat :(

2017. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Mikor valaki meg ilyentől tart, akkor lefikázzák, hogy jaj ez milyen ritkaság, mindenki felugrik egy órával szülés után és szaladgál, meg semmi bajuk, aztán egy-egy ilyen kérdésnél meg tömegével jönnek össze a a végbélig repedt nők... :(
2017. máj. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Aloe first , nekem nagyon sokat segített és az elején nedves törlőkendőt használtam pisilésnél. És zuhanyoztam amikor tudtam hogy kicsit nedves legyen, akkor se fájt annyira. Igaz éj nem repedtem hanem vágtak.
2017. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az segített, hogy naponta többször zuhanyoztam, minden wc használat után. Krémek helyett inkább igyekeztem tisztán tartani. Persze csak egy-két perces zuhanyok voltak, és mindenmentes tusfürdőt használtam. Igy egy hét alatt rendbe jött, és nekem is jót tett lelkilkeg a víz. 45 percig varrtak, volt seb rendesen. De annyira nem vészes mint aminek tűnik, mert akkor most nem jönne a kistesó. :)
2017. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
3 hete szültem.Én itthon belevetettem magam a mindennapokba mikor kiengedtek a kórházból,ennek köszönhetően 3 varratnál szétnyílt a sebem. A kicsi Sudocremjével kenegettem,3 nap alatt szépen helyrejött,mondjuk már rá is pihentem inkább.
2017. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!