Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben teljesen szétrep...

Szülés közben teljesen szétrepedeztem. Ez nyilván normális, de nagyon fáj, csíp. Még akkor is ha egy nagyobbat lépek vagy leülök a wc-re. Mivel kenjem? Mi gyorsítja a sebgyógyulást?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Első válaszolók...akik repedtetek. Miért nem vágott az orvos????

Ragaszkodtatok védelemhez aztán ez lett belőle? Vagy miért?

2017. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
2.vagyok. Vágtak de tovább repedtem. Valószínű ilyen alkat vagyok. Nem fájt egyébként, 50 percig varrtak, de kaptam érzéstelenítőt így az sem fájt. Cserébe viszont meglepően gyorsan gyógyultam, az első pár nap fájt, 4 nap múlva 100 km-t simán bírtam hazáig. Első császár volt, az sem volt sokkal vészesebb, de az a vágás valamennyivel jobban fájt, és több ideig tartott a gyógyulás. Egyébként magas a fájdalomküszöböm, kitolásnál oxitocinra sem erősödtek fel eléggé a fájások.
2017. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Kezdek rettegni. Kb 3 hét múlva szülök..

Jobbulást, minél előbbi jobbulást mindenkinek.

2017. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyik válaszoló.

Engem vágtak, mégis össze vissza repedtem.. végbélig és felfelé is..


Nedves wc papír, sokszor mosd (zuhannyal áztasd nekem doki javasolta, és bejött) és aloe first.

2017. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!