Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jól tudom, hogy a Szent Imre...

Jól tudom, hogy a Szent Imre kórházban nincs mód arra, hogy csak szülésznőt fogadjak, és ügyeletes dokinál szüljek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól.

De esetleg választhatsz szülésznőt és kifejezetten erre, biztos ami biztos, rákérdezhetsz. Ha orvos találással van problémád, talán tud valakit ő ajánlani aki elvállal.

2017. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is így tudom.

A szülésfelkészítőn (ami amúgy nagyon hasznos, menj el ha tudsz - ingyenes) mintha azt mondták volna, hogy amúgy ők mindig párban vannak a dokikkal. Ha szülésznőt szeretnél, akkor csak a doki választáson keresztül tudsz eljutni hozzá. De nem akarok hülyeséget mondani..


Szerencsére amúgy ott mindenki nagyon kedves a szülésznők közül (azaz 3-4-et ismertem meg az előadásokon), én bíztam bennük és sikerült is kedves szülésélményt szerezni az egyikkel :)

2017. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igeb,sajnos így van. Ezért ha most összejön, ügyeletben szülök. Kérdező, te babát vársz! Hányadik hét?
2017. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat,a "babát vársz" egy kérdés akart lenni!
2017. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az eddigieket.14h5n-nál tartok.
2017. máj. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!