Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a régi maradt a...

Szülés után a régi maradt a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Gátmetszést végeztek?
2017. máj. 19. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Volt gátmetszésem, nem fájt a heg. Nekünk jobb lett a szexuális életünk, mert érzékenyebb lett a hüvelyem, és sokkal intenzívebb orgazmusaim vannak. Azt gondoltam, hogy a szülés előtt is jó volt a szexuális életünk, de megtapasztalva az új érzéseket, az maximum 3-ast érdemel egy 10-es skálán. Félek is egy újabb szüléstől, nehogy ez a paradicsomi állapot elromoljon.
2017. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Volt gátmetszés. Kívül- belül varrni kellett.

6 hetes kontroll után próbálkoztunk először, szépen lassan. Nem mondom, hogy nem volt kellemetlen az első pár alkalom, de már így 4 hónappal szülés után kimerem jelenteni, hogy ugyanolyan, mint előtte.

Nem fáj, húzódik az együttléteknél. Mintha ott sem lenne, és sosem varrtak volna.

2017. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
20 éve kínlódok, varratszedés után még fel se keltem, szétnyílt a sebem, másnap hegkimetszés, resutura. Minden alkalommal bereped. :(
2017. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Másfél év volt mire fájdalom nélkül együtt tudtunk lenni. Most 21 hónapos a kisfiam, semmi gond minden rendbejött. Gátmetszésem golteg mégnyakrepedésem is de nem amiatt fájt hanem a szoptatás miatt. Amikor már nem szoptattam csak napi párszor azóta nem fáj.
2017. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Az első, gyerek után ugyanolyan volt a szex. A második után fájt a gátsebem. A 2 gyerek olyan gyorsan követte egymást, hogy azt hittem, az a normális, ha érzékeny a gátseb, és fáj a szex alatt. A fájdalom miatt egyre kevesebbet voltam a férjemmel, hiszen nem esett jól az együttlét. Aztán 12 év után teherbe esetem a 3. gyerekkel. Ott is volt gátmetszés. És azóta nem fáj az együttlét, olyan, mint az első gyerek előtt, és határozottan jobb, mint a második után. Szóval nekem valamit nagyon eltoltak a másodiknál.
2017. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Köszönöm annak, aki lepontozott. Miért olyan hihetetlen, hogy valakinek javulást hoz a szülés? Nem írtam, hogy mindenkinek így van. Sőt írtam, hogy félek, hogy egy következő szülés negatív irányba változtatja a dolgokat. Gyönyörűek vagytok!
2017. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Biztos irigy 😂
2017. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
De már a második is le van pontozva. Itt csak az hasznos válasz, ha valaki azt írja, hogy szülés óta katasztrofális a szexuális élete?
2017. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is jobb lett azóta pedig volt gátmetszés is. Érzékenyebb lettem. Így visszagondolva én is azt hittem anno jó a szex de így visszagondolva nekem is kb 3 as volt! :)
2017. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Nah majd most te is le leszel pontozva. Szülés után cafatokban kell lógnia a puncinak meg évek múlva is, az az igazi. Aki mást mond, az hazudik. 😋
2017. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!