Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a régi maradt a...

Szülés után a régi maradt a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Gátmetszést végeztek?
2017. máj. 19. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Szerintem ugyan olyan. Nem lett se jobb se rosszabb. Volt gátmetszésem. Semmi extra.


Engem jobban zavar, hogy a menzeszem azóta jobban hátra folyik. Óriás betét kell. De ez sem katasztrófa.

2017. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Első baba császár semmi változás.

Második baba gátmetszés,végigrepedt hüvely...ennek ellenére sokkal jobb lett a szex mint előtte.

Harmadik baba óta még nem voltunk együtt de már kíváncsi vagyok. 😀

2017. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Én irtam hogy másfél évig fájt. Csak jelentem hogy másik kérdésnél (valaki kérdezte hogy másnak is fáj-e és normális-e ez) amikor ugyanezt leirtam lepontoztak. Ott meg azokat pontozták le akik leirták hogy nekik is fájt, csak az volt a jó válasz akik azt irták hogy ez nem normálus mert neki nem fájt :)
2017. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
A kitolási szakasznál vittek császárra, szóval megúsztam az altáji vágást. Szerencsére minden a régi lett egyből a 6 hetes kontroll után.
2017. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Te, utolsó, császár első feltétele, hogy a fej ne legyen még a szülőcsatornában. Kitolási szakban már emiatt nincs sectio...
2017. máj. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
1 óra kitolás után vittek császárra, mert a köldökzsinór miatt nem ment lejjebb egy pontnál tovább...
2017. máj. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Off:

12es vagyok

Elsővel 4 órányi kitolás után lett császár.Nekem sem jött lejjebb egy pontnál akármit csináltunk magasan maradt.Szóval megerősíteni tudom h van ilyen.

2017. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

kitolási szakban NINCS császár!


Olvass már el egy szakkönyvet vagy kérdezd meg az orvosodat!

2017. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18as te voltál ott vagy én?


A szülésznők azt mondták megszülök orvos nélkül.Így nyomjak úgy nyomjak fájásnál.Aztán bejött az orvos ő is azt mondta mindjárt kint a gyerek,fájásnál nyomjak.Nem jött lejjebb,kaptam oxit,felállítottak úgy is nyomnom kellett.és sorolhatnám még miket próbáltunk mielőtt műtőbe vittek...

Mi volt ez ha nem a kitolási szak?


12es voltam

2017. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!