Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a tatabányai kórházban?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra,véleményekre lennék kiváncsi.

Előre is köszönöm!



2017. máj. 23. 21:47
 1/5 VeDi84 ***** válasza:

Szia!


Van egy FB zárt csoport ("Szent Borbála Kórházban szülök/szültem Tatabánya"), inkább ott érdeklődj. Ott hamarabb kapsz választ. :-)

2017. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nincs facebookom!Nem is lesz,úgyhogy marad a gyik!:)
2017. máj. 24. 13:25
 3/5 VeDi84 ***** válasza:

:-)

Remélem lesz itt is valaki, aki érdemben válaszol.

2017. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudok saját tapasztalatot írni még, hely-keresőben vagyok és gyűjtöm az infókat.

A tatabányai kórházról azt hallottam, hogy Molnár főorvos úr nagyon jó, viszonylag magas a császározások aránya nála, mert biztosra megy, de éppen ezért komplikációk sincsenek. A többiekről nem nagyon tudok.

Korábban voltam bent más miatt, nekem nagyon vegyes tapasztalataim voltak. Van néhány nagyon kedves, figyelmes, segítőkész orvos és egy rezidens, és van egy másik gárda, akiknek nem szeretnék többet a keze közé kerülni.

Úgy tudom, lehet menni szülőszoba látogatásra.

Sajnos ezzel a válasszal nem leszel előrébb, de én is kíváncsian várom mások tapasztalatát.

2017. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Hasznos volt ez is!:)
2017. máj. 28. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!