Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha van fogadott orvosom, de...

Ha van fogadott orvosom, de nem mondja meg h mennyit kér/szokott kapni a szülésért akkor rám van bízva?

Figyelt kérdés
kb ki mennyit ad/adott így 2016-17 viszonylat érdekelne, császárért és sima szülésért?
2017. máj. 25. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg az az irreális, hogy egy doki 16 ezret kér és ti csak 50 ezret adtok neki. Ha előre ezt megbeszéltétek okés, de ha nem is 10 szeresét én minimum 100 ezret adtam volna.
2017. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

na igen. 50et tényleg hálapénznek, az ügyeletes orvosnak adnak. Lehet, hogy ha tudja, hogy 50et adsz neki, nem kel fel az asztal mellől levezetni a szülésedet.

Ha magánorvost akarsz, azt meg kell fizetni

2017. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Volt műtétem azóta, semmi gond nem volt abból, hogy ennyit adtunk. Ha hétvégén, hajnalban szülök, többet adtam volna, de munkaidőben szültem.

Meg amúgy is, mint orvos mondom ezt.


Nyilván, ha nem jó az ügyeletes doki és felkérek valakit, fizetek érte, de 100-160-akat adni egy szülésért akkor is irreális. Férjem is orvos, nem fogad el hálapénzt, de ha valahogy kiügyeskedik a betegeket, hogy ebbe-abba belerejtek, 10-20 ezernél nincs benne több (ortopéd-trauma).

2017. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A rendelés 10x mi sem fogjuk adni - nem azért mert nem akarjuk, nem tudjuk - de első szülésnél is annak kb a felét adtuk és most sem érezteti h kevés lett volna, közbe is jártam hozzá, jóban vagyunk. De jobb így h írtatok és köszönöm.
2017. máj. 29. 08:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem adtam semennyit sem, nem volt fogadott orvosom, se fogadott szülésznőm. Amikor megindultak a fajasok elindultunk az általam kiválasztott kórházba( nem a legközelebbibe) s az ügyeletes levezette aszülést, csodás élmény volt. A csecsemősőknek vittunk csokit. Szerintem nem lehetne elkérni pénzt pluszba mert én sem kapok a munkámert pluszba senkitől sem semmit.
2017. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!