Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen mennyire vannak...

Szombathelyen mennyire vannak a szülésznők a gátvédelem mellett? Ha nagyon muszály, csak akkor csinálnak gátmetszést?

Figyelt kérdés
4 hét múlva szülök, és hát itthon mindent megteszek azért, hogy elkerüljem.Masszázsolajjal kenem, intimtorna, ilyesmik.Csak kiváncsi lennék olyanokra akik ott szöltek.Hogyan működött a dolog.
2010. máj. 17. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Konkrétan a kórház szokásairól nem tudok írni de mivel nem egyszer szültem már, a saját tapasztalatomat tudom megosztani.Első szülésem gátmetszéssel történt.A másodiknál azt mondták,lehetséges gátvédelemmel de mégsem úgy lett mert túl nagy volt a baba feje és muszáj volt vágni.Harmadik szülésemnél úgy tágultam mint a gumi és így gátvédelemmel szültem.

Szerintem minden ott dől el az adott pillanatban amikor a baba feje megtámasztja a gátat.Akkor látja majd a szülésznő,hogy lehet e próbálkozni gátvédelemmel vagy legyen vágás de akkor nem fogsz ezer fele repedni.

Kenheted te bármilyen csodaszerrel szülés elött a gátat úgyis a baba méretei döntik el a dolgot.

2010. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szülésznője válogatja..ja meg persze, hogy van e fogadott szülésznőd... Nálam mindenféle kommunikáció nélkül (se a szülészorvos, se a szülésznő nem kommentálta a dolgot) csak úgy vágtak.. Hmmm, nem tudom, lehet, hogy muszáj volt, de mondom, engem nem avattak be. Akinek volt fogadott szülésznője, annak jobb tapasztalatai vannak. Legközelebb én is fogadok.
2010. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lehet szülésznőt fogadni...első gyereknél vágtak,de jól is tették,nagy volt a buksi...másodiknál probálták,hiába kértem h vágjanak..a baba gyors volt utána,már idő se volt,igy repedtem,de rendesen....de probálták a gátvédelmet..fogadott dokim,és szülésznőm se volt..
2010. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!