Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházban beendedik a gyerek...

Kórházban beendedik a gyerek apját szülés Után? Meg a többi napon? Vagy őt sem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a látogatók csak az anyával érintkezhetnek, kint a folyosón, de az apa nem képez kivételt ez alól?

2017. máj. 29. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A Szent István kórházban bemehetnek a látogatók az Anyához és a babához is. A többit nem tudom.
2017. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én a SOTE II-t tudom, oda senki nem mehet be.
2017. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kórház válogatja
2017. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Szigetváron szulésre bemehet,de máshova nem. Bugyi nélkul kell lenni etetnek az anyukák végulis értheto. :)
2017. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálunk apukák se jöhetnek be és nincs vip vagy családi vagy alapítványi szoba. A szülésnél ott lehetnek és utána 2 órát hármasban tölt a család a szülőszobán és ennyi. (Zalaegerszeg)
2017. máj. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha írsz várost, és kórházat, pontosabb infót kaphatsz.


Békéscsabán a VIP szobába bármilyen hozzátartozót, ismerőst fogadhattok, egyébként csak a folyosón te, a babát csak távolról láthatják.

2017. máj. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Budapesten a Szent Margit kórházba sem mehet be az apuka, csak üvegajtón keresztül van látogatás. Viszont ha szülésnél bent van veled, és minden komplikációmentesen zajlik, akkor a szülőszobán, két órán keresztül veletek van a baba, és akkor az apuka is megfoghatja nyugodtan. A többi napon már nem.

Ezalól kivétel, ha VIP szobába mész. 12.000 Ft/éj. Én is oda szerettem volna menni, csak kb.állandóan foglalt, mert egy db ilyen szoba van.

2017. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lepodok meg azon,hogy ha valaki válaszol a kérdésre akkor lepontozzák:)

Én is sajnáltam,hogy Férjem nem nézhet meg minket szobában, de ez van. Kulon szobát sok helyen lehet kérni, de elég rendes ára van és semmivel se kulonb, csak egyedul vagy. Fogadott orvosnál pl. Figyelnek,hogy max 2 fos szobába rakjanak.

2017. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szent Imrében se jöhetett be.. Csak eltávozáskor segíteni..

Amúgy függ attól, hogy van-e valamilyen fertőzés veszély a kórházban, városban, hogy VIP szobába mentek vagy sem stb.


Azért érhető, hogy miért nem engedik be, de ha mondjuk ruhát vált és fertőtleníti a kezeit akkor miért ne lehetne?? Gondolom nincs ki ellenőrizze..

2017. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kaposváron fogok szülni. Szerintetek, ha szeretnék külön szobát, előre le lehetne foglalni? Még sosem szültem. De azt hiszem, felhívom a kórházat lassan.
2017. máj. 30. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!