Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki junius...

Van itt olyan aki junius elejere/kozepere van kiirva?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Vannak mar tunetek? Sokat josloztok? Izgultok mar?
2017. máj. 30. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia. Júni 3.

Semmi jósló eddig...annyi csak, hogy álmos vagyok mindig.

Rettegek a szüléstől...pedig én ragaszkodtak a természeteshez.

Külföldön éltem/dolgoztam/jártam terhesgondozásra. Ott a programozott császár a menő és ijesztgettek, hogy ilyen meg olyan rossz a szívem (volt egy kis aritmiám a terhesseg elején) meg a szemeim (2.5 dioptria)...szakorvosok megnyugtattak hogy semmi baj nincs, lehet természetesen szülni. Errefel jön az orvos, hogy túl öreg vagyok már a természetes szüléshez (31!!). Na ez volt az a pont amikor elhatároztam hogy itthon szülök. Itteni orvosom nagyot nevetett azokon amit a külföldiek kitaláltak :-))))

Na de akkor is...rettegek, félek a szüléstől. De minden rendben kell legyen, próbálom nyugtatni magam.


Te hogy vagy?

2017. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia!

En 9.-ere vagyok kiirva, egy hete vannak kb josloim de nem veszesek es gyorsan elmulnak. Hat enis felek oszinten de mar nagyon tul lennek rajta, foleg hogy durvan puffadt vagyok mar, az ujjaim is nagyon be vannak dagadva es sokszor zsibbad meg faj is.. :/

Az orvosom 3hete azt mondta hogy 1 vagy max 2 hetem van hatra hat nem jott be neki :D valoszinuleg juniusi lesz mar a baboca.

Kitartast, es ha elobb szulnel meg mint en es van kedved akkor kivancsian varom hogy milyen volt!

2017. máj. 30. 15:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia. Június 11 a dátumunk. Jóslók a 27.hét óta vannak,szedtem is miatta a progeszteront. Senki meg se mondta volna,hogy eddig kihúzom egy örökmozgó 2 éves mellett. Az értékem a 31.hét óta 1100 változatlanul. Baba beékelődve 😊 könnyű gyors szülést 😊
2017. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Na orulok hogy jol vagytok :) en sose tudom mennyi a mehszaj ertekem mert sehova nincs rairva, egyik leletemem se volt, de annyit tudok hogy kulso teljesen nyitva, belso egy ujjnyira,es fentvan a mehszajam az orvos alig erte el, gondolom az azt jelenti hogy megrovidult a mehnyak.

Ma kettos front is lesz, talan megindulunk este a korhazba :D

Kitartast mindkettotoknek!

2017. máj. 31. 13:50
 5/18 anonim ***** válasza:
Én jun 30ra vagyok kiirva,de szenvedek. 1-2 nap alatt vizes puffadt lábak baromi nagy fájo aranyerek. :( korházban volt egy csajszi aki jun 25re volt kiirva és szombaton szult 3kgos babát:)
2017. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na akkor mar neked sincs sok idod :) a puffadt vizes labak meg ujjak ram is igazak, de nekem ez a rengeteg eros hanyinger a legrosszabb 😔

Az ismerosod szerencses hogy tul van rajta :D de mar nekunk sincs sok!

2017. jún. 2. 10:24
 7/18 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nekem ma ràsegítenek,mert két napja fàjàsaim vannak.nyílik a méhszàj és félnek a villàmszüléstöl mivel a fiam is gyorsvonat volt. Mindenkinek könnyü szülést 😌
2017. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Uu dejo!! Remelem minden rendben lesz es konnyu szulesed lesz! :)

Ugy nez ki nekem is rasegitenek holnap, igaz en nem szeretnem, jobb lett volna magatol dehat 40. Het utan mar nem a legjobb ha bentvan meg mindig :/ majd irj ha lesz erod es idod! Kivancsi vagyok :)

2017. jún. 6. 13:30
 9/18 anonim ***** válasza:
Köszi :) írni fogok. Este fekszek be a kòrhàzba,addig kaptam idöt. Te is írj majd,olyan izgik az utolsò napok :)
2017. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#3#9 ma reggel megszületett 3és fél óra vajúdás után a kislányom 3220 grammal 50 centivel és 36os buksival :)
2017. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!