Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Július elejére sokan várjuk a...

Július elejére sokan várjuk a babánkat? Hogy vagytok? Kisfiú vagy kislány? Hogy álltok, megvettetek már mindent?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Július 15-re vagyok kiírva az első babánkkal. Kislány, és még sajnos nagyon sok mindent be kell szereznünk, igaz, apróbb dolgokat, de ezeket a következő pár hétben megvesszük. Pelenka, törölköző, ágynemű, még pár kisruha, kiszokni, kis sapka, rongypelenkák, ilyesmi...
2013. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is jùlius 15 re vagyok kiìrva kisfiù és màr csak a sakpa hiànyzik de tanàcstalan vagyok mekkoràt vegyek! Ja és még pelenka és popsitörlő is kell!
2013. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam fáj veszettül, kislány lesz. Még nagyon sok mindent kéne vennem, de pénz szűkében vagyok és ezért maradok a használt cuccoknál.
2013. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én július 8-ra vagyok kiírva, kislány. Már van egy fiam, sok cuccot tudok használni, pl kiságy, de azért így is van mit venni. Annyira nem állok jól :)

Hol fogtok szülni?

2013. jún. 1. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Én első válaszoló vagyok, és Bécsben szülök. Sok mindent én is használtan vettem (játszószőnyeg, pihenőszék, kisruhák), sok mindent kaptunk (kiságy pl) de még mindig van amit meg kell vennem. főleg az apróbb dolgok, lázmérő, orrszívó, ilyesmi. Jól vagyok, eddig kétszer volt már jósló fájásom de még egyben vagyunk. :)
2013. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi julius 11 re vagyunk kiirva (angliaban). kisfiu a pocaklakonk. nekunk is mar csak aprosagok hianyoznak, de meg van par het hatra. nekem meg nem volt joslom.
2013. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Baross utcában, az a körzetim. De még tapasztalatlan vagyok ezen a téren, mert első baba és nem tudom, hogy kórház és kórház között mennyi különbség van. Akkor voltam kórházban utoljára, amikor születtem. :D Amúgy már közben sikerült megvennem egy jó pár dolgot, mert csináltam otthoni munkát és így jóóóó! :) Használtan vettem pár ruhát és olyanok, mintha újak lennének. Nagyon nagyon jók! :) Kiságyat meg kaptam egyik barátnőmtől. Szóval alakul. Hogy vagytok? :)

2013. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, jól vagyunk. 36. hét, még egyben. Pocakom már hatalmas, babóca fészkalódik, de minden oké. :) Még mindig hiányzik pár dolog, de inkább csak apróságok.
2013. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én a Bajcsyban fogok szülni. Nem ismerem mert a fiam az Istvánban született. Gyerekorvosnál voltam tegnap a receptekért, azt mondta nem húzom addig, látszik az arcomon... :))))

Holnap megyek dokihoz, kiváncsi vagyok mekkora a baba.

Még kell kiskád, lepedö és pelenkázószivacs, a többi kb megvan.

2013. jún. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!