Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki junius...

Van itt olyan aki junius elejere/kozepere van kiirva?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Vannak mar tunetek? Sokat josloztok? Izgultok mar?
2017. máj. 30. 12:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Gratulalok!! Nagyon orulok :) nekem is ma szuletett delutan 5kor, 4kilos fiubaba lett 58 centivel :D inditani kellett, magatol nem jott volna egy heten belul, szoval ez most jobb volt igy. Nekem 8 ora volt minden :) gratulalok es sok boldogsagot!!
2017. jún. 7. 22:56
 12/18 anonim ***** válasza:
Szép nagy fiúcska gratulálok 😊#3
2017. jún. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Gratu nektek...első vagyok. Júni 2-3 ra voltam kiírva...még sehol semmi. Kedden voltam dokinál, méhszáj teljesen zárt, próbálta kicsit "piszkálni" hátha nyílik kicsit. Azóta reggel és este fájdogál de napközben nem is érzem hogy várandós lennék. Párom épp ma reggel mondta, hogy mások csak szenvednek már ilyenkor...én csudajól alszom, vidám vagyok, házban kertben teszek veszek...nem vizesedek, nincsenek visszerek...annyi, hogy ülni nem birok mert már nagy a baba és nyom meg bebujik a bordáim alá s az már fáj.

Ma 3ra megyek a dokihoz, és eldöntjük mikor indítja a szülést. Drukkoljatok drágáim! Jelentkezem amint lesz vmi.

2017. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor rád nem szószerint vonatkozik a terhesség szó :) én már tiszta nyűg voltam,de csak vasárnapra lennék kiírva,addigra meg otthon is leszünk :) szorítok majd írd meg mit mondott. Még lehet meg is gondolja magát és megindul :)
2017. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Megint első vagyok...meg az iménti. Most jöttem dokitól. C2100 a méhszájam. Ha holnapig nem indul, akkor indítják.

Most kezdek tiszta ideg lenni.

Izgulok ám nagyon :-)

2017. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jujj hajrá :) majd jelentkezz
2017. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kitartast!! Ird majd meg mivolt kivancsi vagyok :) aranyosak vagytok!
2017. jún. 9. 05:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét még van,de 39héttol johetne(holnap38)
2017. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!