Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire és...

Szülés után mennyire és meddig vérzünk? Természetes szülés és császár is érdekel.

Figyelt kérdés
Tudom, változó, de tapasztalatokat várok.
2017. máj. 30. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
progis császár után 1-2 nap véreztem erősebben, még 1 hétig kb úgy, mint egy közepes mensi, utána pár nap barnázás. 6 hetes kontrollra meg megjött a havim
2017. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tervezett csaszar, 6 hetig vegig gyengen, szules utan sem kellett vastag betet.
2017. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csaszar utan 4-5 hetig vereztem.
2017. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Császár után 4 hétig de olyan light-osan
2017. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hüvelyi után összesen 7 hétig, 8. héten pedig megjött. Az elején nagyon erős volt úgy 2 hétig, csak a bugyipelenka nem ázott át (kár hogy csak a kórházi napok felére eleget vettem).

Elhasználtam egy nagy csomag bugyipelenkát, egy csomag tena extrát, 2*40 always supert, 60 normált...

2017. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Természetes szülés után 5 hétig véreztem, két hétig elég erősen, aztán csökkent fokozatosan.

Császár után 6 hétig, első 3 napban erősen, mire jöttünk haza, elég volt a sima betét. Utána gyengén, de sokáig. Elvileg rövidebb ideig vérezgetsz császár után, hát nekem nem jött be.

2017. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elso huvelyi szules utan par napig vereztem nagyon erosen, majd csokkent, de egy hettel szules utan eros gorcsok kisereteben kijott meg egy darab placenta, azutan ujra erosen vereztem napokig. Azutan kozepes mensi szeru verzes lett, folyamatosan csokkent.

Osszesen 4 hetig vereztem.


A masodik szulesem szinten huvelyi volt, de az elozmenyek es az ismet darabokban levalo lepeny miatt a szules utan kuretet kellett csinalni, kitakaritottak a mehemet teljesen. A szules utan kb 2 napig volt mensi szeru verzesem (a nagy betetet nem is hasznaltam, amit megvettem), 4. nap a korhazbol mar sima tisztasagival mentem haza es kb masfel hettel szules utan a pecsetelo verzes is megszunt.

2017. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erősebben 2 hétig kb, aztán csak lightosan. Assszem 4.héten már csak barnáztam. Természetes szülés.
2017. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért kérdeztem, mert nekem azt mondták, hogy max. 3 db Tena betétet vigyek, utána elég a normál betét (mint menzeszkor). GYanús volt nekem ez a 3 db.
2017. máj. 31. 12:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább 3 csomaggal, nem 3 db-ot... :) Nekem az még a kórházban elfogyott a 3 nap alatt, és még itthonra is kellett vagy 2-3 csomag, de az már rossmann saját márkás vastag betét volt.
2017. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!