Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az lenne a kérdésem, hogy...

Dorka89. kérdése:

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen szülésre számítsak?

Figyelt kérdés
27 èves vagyok, első szülèsem màsfèl òra volt kb, a màsodik kb 20 perc. Most viszont nagyon nagy a hasam. Fèlek, hogy ez lesz a leghosszabb, legfàjdalmasabb. Köszi a vàlaszokat!
2017. máj. 31. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked senki nem tudja megmondani. Hogy volt-e szülés, és milyen volt, az teljesen lényegtelen, nem lehet belőle következtetni a következőre.
2017. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy minden terhesség, úgy minden szülés is más. Abból nem lehet következtetni, hogy milyen volt az első, vagy a második.
2017. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Azt hallottam, hogy a széles csìpőjű nők könnyebben szülnek. Nem tudom, hogy az alkatnak van-e ehhez köze. Azzal pròbàlom nyugtatni magam, hogy az első kettő sem volt olyan hosszù.
2017. máj. 31. 16:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, akinek nem széles, annak meg kiszélesedik, szóval nincs hátrányban.
2017. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon irigyellek, bárcsak nekem is ilyen gyors szülésem lenne majd.

Amennyire tudom azért ennél hosszabbak szoktak lenni átlagban.

2017. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az első pokoli volt. A màsodik alig fàjt, de koraszülött volt, mikor elfolyt a magzatvìz, kòrhàzban vissza tartottàk a szülèst, speciàlis infùziòt kaptam, azt egyre lejjebb vettèk, emiatt fàjt egèsz èjjel a hasam, mert ugye a gyerkőc meg jött volna. Viszont akkor egèsz terhessèg alatt görcseim voltak. Az a szülès volt a legjobb fàjdalom tèren.
2017. máj. 31. 17:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia. Mekkora a hasad? Egyébként ez nem befolyásolja, csak kérdezem :) Gyors szülést!
2017. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták tökmindegy a csipő. nekem telejesen átlagos van inkább vékony, és 3,5 kg 55 cm-es baba lett.

2, nagyobb lesz szerintem :S


amúgy meg két opciót hallottam (msot ez tudom nem sokat segít) átlag 3. még gyorsabb, de valaki pont írta, hogy azt hitte a rapid gyors 1-2 után 3.-al be se ér, aztán az volt a leghosszabb :S.

málnalevél teát iszok, szerintem az használt 1. is.

2017. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva? Nagyon drukkolok! Nekem 3 óra volt az első, azt mondták jó időt futottam, legközelebb már ne főzzek vasit 5 perceseknél, mert otthon fogok megszülni. Majd írd meg milyen volt a 3., mi is 3-at szeretnénk!
2017. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 2-nál olyan magy hasam volt, hogy az nst-s szülésznő azt mondta, hogy nem irigyel, ő bizony meg nem szülné ezt a gyereket.. ugyanannyi kg voltam mint elsőnél, nem vizesedtem jobban, nem értem az óriás hasat. A lényeg, hogy kisebb lett, bár nem sokkal, de nem volt óriás. 51 cm 3100 g. És nagyon gyorsan született, kb ha vacsorát főzök 5 perceseknél akkor otthon születik meg.
2017. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!