Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Három hónappal szülés után...

Három hónappal szülés után jött meg először. Akkor borzasztóan erős volt a vérzésem. Tegnap megjött megint és ismét nagyon-nagyon erős. Kicsit szédülök is, lehet a nagy vérveszteségtől. Nálatok is ilyen volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki szoptat, annak később szokott.
2017. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, nem arra irányult a kérdés, hogy kinek mikor jött meg, hanem, hogy az első pár alkalommal mennyire volt erős. Hozzátenném, ez most nálam erősebb, mint amilyen a gyerekágyi vérzés volt :(
2017. jún. 8. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz orvost, mert itt lehet más probléma is.
2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első gyereknél az első 2 menstruációm lényegesen bővebb volt, de azért nem gyermekágyi vérzés mértékű. A második babánál normál mennyiségű vérzés volt már az első alkalommal is.

Szédülés lehet a vérveszteség miatt, illetve a meleg miatt is. A mennyiségre kérdezz rá a dokinál, bár én el tudom képzelni, hogy ez a következő hónapokban rendeződni fog.

2017. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első pár nekem is elég erős volt. Éjszaka is mennem kellett cserélni mert átáztam. Plusz görcs is volt. Mostmár ( egy éves a fiam) nincs görcs, rövidült az ideje ( szülés előttihez képest is) és a mennyisége is.
2017. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom babám születése után 3-4 hónappal jött meg először, pedig mindegyik csak szopizott. Nekem az első 3 mensi volt nagyon erős, utána visszaállt a normál mennyiségre.
2017. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!