Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek regszertelen mesi...

Akinek regszertelen mesi miatt, nem lehetett pontosan meghatározni a ciklus hosszát és ezért folyamatos eltérést adott az uh. Mért baba kor, mikorra szült. Az uh. Szerint megállapított baba kora szerint, vagy nem volt jelentősége?

Figyelt kérdés
A mesi szerint jan. 08-ra vagyok kiírva, a uh szerint jan 12. Nem túl nagy különbség, de mivel második baba, így nem mindegy, hogy szervezzük az itthoni programokat arra az időre.
2011. júl. 18. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Első baba mensi szerint július 8., uh szerint július 15., 4D szerint július 25., megszületett júl. 29-én (spontán, nem indított szülés volt) és a gyerekdoki szerint kb. 41 hetesen érkezett.

Második baba mensi szerint július 4., uh szerint július 15., 4D szerint július 31., megszületett aug. 1-én (őt sem indították) és a gyerekdoki szerint kinézetre pontosan 40. hétre érkezett babóka.

2011. júl. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pco-s vagyok. 3 hónapja nem jött már meg, mikor spontán peteérésem lehetett mert terhes lettem.10hetes volt mikor kiderült:)no hát nekem a menstruáciora egyáltalán nem lehetett adni:)az első uh adatok alapján lett kiszámolva a kora és a szülés várható ideje.eszerint 2nappal hordtam tul.

sajnos hiba van nálad is 3 nap eltérés csak...te is jol tudod bizonyára h előfordulthat h 3héttel elöbb vagy akár 1-2héttel később indul be a szülésed majd,,,szoval ezt sajnos nem lehet előre fixen leszervezni:)

amugy ebben a cipőben vagyunk mi is, nálunk is uton a teso, s ha eljön az idő majd a nagyszülőket riasszuk:)

2011. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon rendszertelen volt, de szerencse volt, mert tudtam mikor voltunk együtt utoljára (pont a szülinapomon),utána nagyon összevesztünk, és nem is voltam abban a hónapban szexelni. Aztán pozi lett a teszt.

A mensi szerint október 23-ra voltam kiírva.

A doki, mivel megmontam hogy tuti pontosan mikor készült a lurkó átírta a dátumot október 28-ra

A kisfiam ehhez képest november 10-én született.


Szerintem ezzel ne foglalkozz, én is sokat idegeskedtem ez miatt, de majd a terhesség végefelé készült UH-k fognak kb valós eredményt mutatni.

2011. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én tudtam a napját amikor fogant és ahhoz képest szinte órára pontosan érkezett, de az uh. mindig korábbi időpontra tette volna a szülést (nagy baba volt, most is az - gondolom emiatt)
2011. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettőnél ez volt, +/- 3-4 nap volt az eltérés. a 6 hetes UH és a mensi szerintinél. Mindkettő a 6 hetes UH által megadott napon született!

A későbbi UH-k már több nappal elszálltak a méretek miatt, az egyiknél már 12 hetesen 1 hét eltérés volt, úgyhogy ezekkel már ne foglalkozz! Volt egy válaszban hogy a terhesség vége felé készült UH-k adnak pontosabb eredményt. Na e szerint én egy hónappal túlhordtam volna az egyiket, 3 héttel a másikat, csak mert nagyobb babák voltak.... Szóval ha nem 12. hét előtti az UH, akkor ne bízz benne túlságosan szerintem.

2011. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

07.18 vagyok


minél korábbi uh-t kell nézni, de ez logikus is, az elején még hasonló ütemben fejlődnek, később lesz egyre nagyobb az eltérés (a szórás). nekem az 5+5 hetesnél 5+6 nak mérte méretek alapján, aztán később egyre nagyobb és nagyobb lett az eltérés. én is az utolsó alapján már 42 hetes lettem volna de tuti nem így volt, hiszen ha visszaszámolok akkor még menstruáltam, lehetetlen, úgy nem jön ki sehogy

2011. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!