Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az első kakilást...

Szülés után az első kakilást követően engednek ki a kórházból?

Figyelt kérdés
Semmi máshoz nincs kötve a kiengedés?

2017. jún. 12. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi? Én császáros voltam, de nem hiszem, hogy normál szülésnél ennyi lenne a kritérium. Eleve a baba gyarapodásától is függ.
2017. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

:) jó is lett volna...

Nem!

Legalább 3 nap, még a babán minden vizsgálatot elvégeznek, és a sárgulás sem jelentkezik.

De persze az is fontos h te jól vagy e. Nem veszítettél e sok vért, pisi kaki stb.

2017. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Besárgulás esetén több, illetve, ha császár, akkor annál is több? De ha jól tudom, szinte minden baba besárgul, nem?
2017. jún. 12. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán szültem,szombat reggel jöttünk haza. Péntek reggel kaptam hashajtót,mert anélkül nem ment... A baba is jól volt,nem sárgult be,vérképe rendben volt,megkapta az oltást és jöhettünk. Szóval nem csak a "kaki" a kritérium.
2017. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyebkent a magyar torvenyek szerint sem kotelezhetnek hogy a szuksegesnel tovabb bent maradj. Par ora max 1 nap megfigyeles utan elmehetsz torveny szerint.

Azert irjak ki ezt a 3 nap dolgot, mert csak ugy fizeti a teljes osszeget a korhaznak az Oep.


A masik kerdes meg persze a baba allapota. Mert te ugyan eljohetsz, ha őt nem engedik ki akkor az szivás.


En voltam hasonlo helyzetben. Csaszar utan a babát 2 nap utan kiadták!!! Engem meg nem akartak csak a 3. Nap.

De nem eroskodtem, bent maradtunk mindketten 3 napot es kesz.

2017. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A.csudat...

Szep is lenne ha csak ennyi lenne

Az elsovel simaszules 2 ejszakat aludtunk bent

Masokikkal csaszar.ott 3 ejszaka volt

A harmadikkal csaszar es 1 azaz egy ejszakat voltunk bent


Szal lilam nincs mi alapjan dontenek ...

2017. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Soma szulés és kaptam vért is. Nem tudtam 2.napon se nagywczni aranyértol ezért kértem glicerines kupot. Ugyanugy 3. Nap után engedtek ki.
2017. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Természetes szülés esetén nem is kérdezik, hogy sikerült-e wc-zni. Nálam pl így volt..


Mindenképp a baba állapotát nézik. Grammra látható-e hogy tud szopizni, ha nem akkor tápszer, de ezt az utolsó napon szokták csak javasolni (Bp, Szent Imre).. Én természetes módon szültem, de senki meg sem nézte a gát varratom, stb. Szóval nálam csak a babát nézték.


Ja és nem biztos hogy a kórházban sárgul be. A fiam enyhén sárgult, de már otthon. Kaptunk rá C vitamint a gyerekorvostól (második nap otthon kijött és akkor írta fel) és kitisztult.

2017. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A baba es a mama ket kulon szemely szules után.. Nem egy olyan eset van,hogy anyuka mehet,baba marad..amugy nálunk nem volt kriterium,kerdeztek,hogy kinek sikerult,akinek nem ,kapott hashajtot,aztan csokolom...sima szulesekkel 2 ejszakat kellett benn toltenem,csaszarnal 5öt.
2017. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt csak kérdezték, hogy volt e széklet, kérünk e hashajtót stb., nem ehhez kötötték,hanem hogy a babával minden rendben legyen, ja és megnézték a gátsebet, az is oké volt és mehettünk.
2017. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!