Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két gyerekes Anyukák! Amikor...

Két gyerekes Anyukák! Amikor megszületett a kistesó, és hazamentetek a kórházból, vittétek oviba a nagyobb gyerkőcöt az első napokban, vagy otthon maradt, hogy "ismerkedjen" a kistesóval?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de most ezen gondolkozom. :)) 36 hetes kismama vagyok, lassan aktuális lesz ez a dolog, kíváncsi vagyok, kinél hogy volt ez. :)
2015. febr. 5. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Az apja vitte oviba. Este "ismerkedett" a tesójával.
2015. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Otthon maradt,előtte sokat bent voltam a kórházba,hiányoztunk már egymásnak is,és jó volt 1-2 hetet együtt lenni. :)
2015. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😊 szerintem az én kislányom is otthon marad majd pár napot. 😊
2015. febr. 5. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Az én lányom addig volt otthon, amíg a kicsi nem lett 6 hetes. Addig nem javasolta a gyerekorvos, hogy közösségbe menjen a nagy.
2015. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húú, 6 hétig?? Az nem semmi.. De miért? A fertőzések miatt? Lehet én is megkérdem majd a dokinkat, mi a véleménye a dologról. Egyébként most, hogy visszanéztem a kérdést, láttam, hogy valami troll lepontozott mindenkit. Nem én voltam, én mindenkit felpontoztam!! Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 5. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem is gondolkoztam el, hogy miért 6 hét. Ezt javasolta, így csináltuk. Nem bántam meg, szépen összeszoktunk. Mondjuk, nekem szerencsém volt, mert idén augusztusban született a kisebbik lányom, így a nagyobbik szeptember végén ment először oviba. Nem év közben vettük ki, hanem tovább tartott neki a nyári szünet. De tuti, hogy én ebben az influenzás, bárányhimlős, náthás, taknyos, köhögős, vírusokkal teli időszakban nem vinném oviba.
2015. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Nálunk mivel a kicsi augusztus közepén született,így a nagy abban a 2 hétben még otthon volt,aztán amikor elkezdődött az ovi szeptemberben ment is. Ő amúgy is imádja az ovit,nagyon igényli a társaságot is,nem akartam hogy emiatt esetleg "szenvedjen". Illetve meg is kérdeztem hogy ő mit szeretne,akar-e menni vagy szeretne otthon maradni és így döntöttünk közösen.Bocsi kicsit hosszú lettem. :)
2015. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, vittem. Apja elvitte reggel, 2 hétig anyukám ment érte, majd én a kicsivel. Senkinek nem lett semmi baja, Ismerkedtek délután és este:)
2015. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!