Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mamik! Kinek mikor ment el a...

Mamik! Kinek mikor ment el a nyákdugó? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem, egyszer sem találkoztam vele
2017. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem :D
2017. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Péntek este 11 körül ment el, ekkor voltam pont 40 hetes. Másnap délután mentünk a kórháhba, este 8-ra született meg a baba. Tenyérnyi méretű, sárgás barnás kocsonyás anyag volt. Pisilés után törlésnél éreztem, hogy valamin csúszik a papír. Odanyúltam és a tenyerembe csusszant.
2017. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39+4 hetesen, reggel. Nyálkás kocsonyás barnás színe volt, ezután folyamatosan barna folyásom lett és mellé már voltak gyenge és rendszertelen fájásaim. Igazán viszont csak este 10 körül indult be a szülésem.
2017. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén kétszer szültem, és egyszer sem találkoztam vele... :)
2017. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A negyediket várom, még nem láttam olyat. Már kezdek kíváncsi lenni. :)
2017. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

39+5 naposan, aznap sürgősségi császárral meg is született a kisfiam, nem tudom ha nem esett volna le a szívhang akkor is szerintem aznap megszületett volna mert erős fájásaim voltak és 2111-el műtöttek.

Olyan volt mint egy sárgásbarna kocsonya darab kb akkora volt mint egy 200-as érme.

2017. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pisilésnél a wcpapíron láttam. Bordós barnás. Utána még másnap is volt. De indították végül 4 napra rá a szülést. Szóval semmit nem jelent ha elmegy a nyákdugó állìtólag újra is tud termelődni.
2017. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36 hetes voltam, mikor éjszaka arra ébredtem, hogy elfolyt a magzatvíz. Elindultam a fürdőszobába, akkor éreztem, hogy más is távozik belőlem, nem csak víz. :)Kicsit sűrűbb a magzatvíznél, nyálkás, nyúlós, barnás színű valami.
2017. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39+4-en hajnali fel 3 ota voltak rendszertelen osszehuzodasaim, fel 12-kor tavozott a nyakdugo egy resze, valamivel kesobb a tobbi resze. Kocsonyaszeru atlatszo, vagy veres is lehet. Nekem egy resze volt attetszo, egy resze veres, kb. 100 ft-os penzerme-nagysagu. Masnap reggel negyed 6-kor szuletett meg a fiam. Azt mobdjak, elso babanal gyakori, hogyha elmegy a nyakdugo, 24 oran belul megvan a baba, tobbedik gyereknel mar hetekkel elotte tavozhat.
2017. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!