Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+2 hetes kismama vagyok, es...

40+2 hetes kismama vagyok, es ma reggel barnás nyálkás folyasom volt. A nyakdugo mar egy hete távozott. Szerintetek mitol lehet ez a folyas? Tagulas jele vagy valami mas esetleg?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Vélemények? Volt valakinek ilyen?voltak mellette fajasaim, de csak menstruacio szeruek, es nem erosek, meg nem is rendszereződtek, ugyhogy gondolom csak joslok, amik azota le is alltak :( Szeretnék már szülni, nem szeretném a 41.hetet kivárni, hogy megindítsák :(

2017. máj. 5. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem a második szülésem indult így - először barnás volt, aztán már helyenként véres... tágulásos vérzés, másnap hajnalban lett meg a babám
2017. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy tágulsz. Tágulásos vérzés. Nekem is eleinte barnás volt aztán vérzés lett.
2017. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia,mi a helyzet????
2017. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 p.szabina1223 ***** válasza:
Én is 40 hét 2 napos vagyok és sehol semmi :S Nekem még nyálkás folyásom sincs, még a nyákdugó sem ment el...Az én dokim meg nem is a megindítás híve...
2017. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat ma ugyanazt a forgatókönyvet játszottuk le..rendszertelen fájások, barnás nyákos folyas..aztan deltol kb megint semmi..annyi a különbség h a mai fájások kicsit erosebbek voltak..de megint leálltak :( hat én ugy tudom, hogy 41. Hettol nem engedik mar tovabb vinni a terhessegeket..ha hive a doki, ha nem, kénytelen lesz megindítani ha magától nem jön. En pl. nem örülnék neki ha ez lenne a vége.. Na meg első baba ugyhogy felek is :(
2017. máj. 6. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 40+5-re szültem, semmi jele nem volt, még dolgoztam is. Előtte pár éjszaka voltak jósló fájásaim, de 4-5 óra alatt elmúltak! Ahol én szültem ott a 41-en befektettek volna, de csak akkor indították volna, ha a Baba szíve azt jelzi, hogy már nem jó odabenn, ez a SOTE 1. Klinika. Megszültél már:)))!
2017. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagyis kérdezem, megszültél már:)?
2017. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Bocsi, hogy csak most de felpörögtek az események:) 40+4 napra 21ora vajúdás után Megszületett a kisfiam 3570grammal es 53cm-vel.raadasul anyák napjan :)egyébként igen, az tágulási vérzés volt es nekem a szülésig ugyanolyan barnás maradt nem változott a színe inkabb csak a mennyisége :)

Aki írta h 40 +2 napos, veletek mi újság? Mi lett a tortenet vege? :)

2017. máj. 20. 10:24
 9/9 p.szabina1223 ***** válasza:
Szia, először is gratulálok és jó egészséget kívánok! Nekem 05.09.-én született meg a lányom Réka, 3310 grammal és 54 centivel. Szerencsére én nem vajúdtam ilyen sokat, fél négy fele folyt el a magzatvíz délután és 09.-én 00:08-kor lett meg a babám.
2017. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!