Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez a nyákdugo...

Szerintetek ez a nyákdugo lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma reggel elmentem a wc-re és amikor megtöröltem magamat egy nagyobb darab sárgás kocsonyás anyaggal találkoztam a wc papiron. Pár napja már vannak kicsit erösebb josloim is.

Bár ez a 3. terhességem, de az előző kettőnél vagy nem figyeltem vagy nem vettem észre a távozását, ezért vagyok tanácstalan😩

Valászaitokat elöre is köszönöm😊


2017. ápr. 18. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben vagy?
2017. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma töltöm a 35-et
2017. ápr. 18. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem lehetett az. Én pont így jártam 4 héttel ezelőtt. :) A 3. terhességem volt, az első kettőnél már javában vajúdtam mikor távozott, úgyhogy nem is nagyon "találkoztam" vele, én is tanácstalanul álltam felette.

Előtte már nekem is voltak éjszakánként jóslóim.

És az volt, mert estére fájásaim lettek, és akkor még durvában távozott, reggelre meg is született a babám. 36+2 hetes voltam, kicsit korai volt, de nem vészes. Viszont Neked remélhetőleg még benn marad legalább 1-2 hetet.

2017. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, én is remélem, h még egy kicsit kibirja bent és nem rohan nagyon kifele😊 sajna keményedni is rengeteget keméynedek, föleg este, hiába pihizek és szedek magnéziumot is. Meg van h a görcsökre ébredek éjjel😩
2017. ápr. 18. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, még hetek is lehetnek hátra, esetedben remélem is, hogy így lesz. Nekem első babával volt, hogy a 37. héten 1 ujjnyi méhszájjal elment a nyákdugó, 38. héten 2 ujjnyi volt, a világon mindenki azt mondta, hogy mindjárt megszülök! Aha... 40+2-re született meg a fiam!!! :D:D:D mindenkit átvert...
2017. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság Kérdező? Egyben vagytok még? :)
2017. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, már rég nem, április 27-én megszületett😊 szerencsére semmi baja és pont nem lett kora baba sem😊
2017. máj. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!