Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatvíz és...

Ha elfolyik a magzatvíz és nincs fájás, mennyi idő alatt érdemes kórházba érni?

Figyelt kérdés
2-3 óra nagyon sok idő? Tegyük fel a magzatvíz színtelen és baba feje be van illeszkedve már. Gondolom mekóniumos víznél azonnal be kellene érni ugye?
2017. jún. 17. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen, ha nem tiszta,akkor azonnal indulni kell. És akkor is, ha nagy sebességgel zúdul ki, mert akkor kisodorhatja a köldökzsinórt elzárva ezzel a keringést. Ha szépen csordogál, akkor van idő bőven várni a fájásokra.
2017. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en magzatviz elfolyaskor azonnal indultam, kb. felora alatt letusoltam+feloltoztem.
2017. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, lemaradt: orvost felhivtam es o mondta, hogy keszuljek el es induljak.
2017. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vacsi elején folyt el a vizem...lezuhanyoztam,átnéztem a cuccaimat, addig a másik 2 gyerek is befejezte a kaját.Felöltöztünk és indultunk mert még a mamához le kellett adni a gyerekeket. Amikor az utcából kiértünk már éreztem az első fájást, 20 perc a kórház,de egyre erősebben és sűrűbben jöttek a fájások,így engem kirakott férjem a kórháznál. 30 perc múlva ért vissza,de akkor már ott tartottunk,hogy nyomtam.
2017. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Én felhívtam a kórházat mikor elfolyt. Direkt rákérdeztem, hogy mi lenne ha még zuhanyoznék, gyorsan hajat mosnék? Azt mondták ráérek. Olyan 2 órával később értünk be, 5 percre van mondjuk a kórház. Fájásaim nem voltak, úgyhogy még tovább is ráértem volna, mert mire felvették az adatokat, "befektettek" egy szobába, stb., reggel lett. Nem csináltak velem semmit. Csak unatkoztam.
2017. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs, kimaradt, hogy éjjel 1-kor folyt el.
2017. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem este 11-kor elfolyt a magzatvíz, hajnali 2-kor mentünk be a kórházba és két nap múlva lett csak meg a baba :(
2017. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elméleti a kérdés, van egy gyermekünk akivel itthon vagyok, a férjem már kocsival jár dolgozni de ígyis idő mire hazaér, több mint 1 óra és más se érne ide hamarabb a gyerekhez. Aztán még az út a kórház fele. A vajúdás hossza miatt én nem aggódok, hosszú vajúdásom volt kb 1 nap. Csak hallottam ilyen olyan veszélyekről stb amiért indulni kell amint elfolyik a víz.

2017. jún. 17. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás hossza miatt én nem aggódok, hosszú vajúdásom volt kb 1 nap... Az első gyereknél este 7kor kezdődtek a fájások és másnap délután kettőre lett meg. A másodiknál az első érezhető fájástól 1,5 óra telt el és a kezembe volt. A harmadik gyereknél 4 óra volt :) Szóval attól,hogy az első sokáig tartott még nem bizti,hogy a másodiknál is ez lesz.
2017. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ó bár úgy lenne nekem is..
2017. jún. 17. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!