Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fogadott orvos mit csinál a...

A fogadott orvos mit csinál a szülést követô napokban bent a kórházban velem, tart még kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 04:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Meglatogat és megkerdezi, hogy vagy, illetve varratokat szedni és megvizsgal, hogy minden rendben van e
2017. jún. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a nem fogadott is ugyanezt megtette akinèl szültem, sőt az a doki is akihez csak sztk rendelésre jártam terhesség alatt.
2017. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül amit az 1-es ír ha bármi komplikáció lépne fel szülés után, akkor is ő kezel.
2017. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap bejött, megkérdezte h h vagyok, van e kérdésem.

Ja és h a cscsemős nővérekkel nincs e valami gondom (sokan panaszkodtak rájuk, h bunkók stb.)

2017. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is latogatott minden nap, kicsit beszelgettunk, aztan amikor a babamat kiszaradas gyanujaval visszahoztuk 39.4 lazzal meg a hazamenes napjan, es atkerultunk a beteg csecsemo-es koraszulott reszlegre, jott oda is latogatni es erdeklodni.


Ha barmelyik osztalyon barmi gond volt (szules utan nem kaptam kiskocsit a gyereknek, azt mondtak nincs tobb..) erdekes modon ahogy megemlitettuk neki, azonnal orvosoltak a noverek mindent.

A csecsemosokkel is elbeszelgetett hogy hogy engedhettek ki egy besargult, szaradas szelen allo babat..

2017. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülés utáni nap bejött, megkérdezte hogy vagyok. Mondtam, hogy jól, aztán kiment. Megírta előre a zárójelentésemet, amit megkaptam amikor kiengedtek. A varratokat nem szedte ki a kórházban, mert aznap nem volt bent, de a hazamenetel napján délután a magánrendelésére hívott be és ott kiszedte (nem kellett érte fizetni, mivel ez ugye a kórházban lett volna a dolga).
2017. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pénteken szültem meg a szobatársam is.hozzám Bejött minden nap,míg a szobatársamhoz csak hétfőn a császár varrat szedésre.magandoki volt mindkettőnknek,ráadásul tőle meg is kérte az árát(hozzáteszem elég beképzelt pasas).

Nekem nézte a babámat is :)

2017. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!