Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után természetes...

Császár után természetes szülés. Tudnátok ajánlani olyan orvost, aki jó szakember, és bevállalna egy ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)!


Szeptemberben született a kislányom, most 9 hónapos, és az a boldogság ért minket, hogy jön a kistesó :)

Az első szülésem katasztrofális volt, az orvosom nyaralt, és a többi orvos pedig kézről kézre adott. 8 órás vajjúdás alatt 5 orvos fordult meg a szülőszobában, mind azt mondta, hogy ő fogja levezetni a szülést... amikor a 6. orvos jött be megvizsgálni, már a magzatvíz meconiumos volt, ezért áttoltak a műtőbe.

Szeretném elkerülni, hogy megint így járjak. Tudtok ajánlani megbízható orvost, aki be vállalná császár után 17 hónappal a természetes szülés levezetését?


Előre is köszönöm a válaszokat



2017. jún. 20. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy Budapesten keresnék orvost, de akár Kistarcsa is szóba jöhet
2017. jún. 20. 13:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebookon Vbac támogató csoportot keresd meg.Egy adminnak írj bemutatkozást és beenged.Ott több orvosról és kórházról találsz infót.
2017. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én személy szerint 17 hónap múlva nem vállalkoznék spontán szülni császár után. Mondom ezt abszolút spontán szülés párti berendezkedéssel. Ha gond van, 5 percen belül ki kell emelni a babát... Na már most az előkészületek minimum 15 percet vesznek igénybe. Éppen ezt beszéltük át az orvosommal tegnap. Nekünk 22,5 hónap lesz a 2. és 3. gyerek között (az első egy szép spontán szülés volt), de nem merem bevállalni. Mesélt egy-két történetet... Vigyázz magatokra! Jó egészséget kívánok!
2017. jún. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem vállanám én se

de próbáld meg a dokimat, Dr. Csatlós Éva

(20. kerület)

2017. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!