Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+3 hetes kismami vagyok,...

39+3 hetes kismami vagyok, első babás.3 napja kb óránként jelentkezik az a bizonyos megjön érzés, a jobb oldalt leszakad a derekam. Lassan szülök?

Figyelt kérdés

Amikor jelentkezik ez a megjön érzés, elkap egy olyan érzés is, mintha kakilnom kellene, és közben fáj a farcsontom. A bugyim mindig olyan, mintha most lett volna kicentrizve, nem vészesen de nedves. nem tudom eldönteni, hogy a víz szivárog e vagy sem.

Nincs fogadott orvosom, és UH+NST is csak hétfőn lesz, addig nem tudom mit csináljak. A baba kevesebbet mozog, de a minimum az megvan napi szinten.Ti szerintetek? mit tennétek a helyemben?


2017. jún. 22. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hol lehet venni, de kaphatóak olyan betétek amik kimutatják ha magzatvíz szivárog.

Amúgy egészen biztosan közel vagy hozzá, de ez lehet a mai nap vagy jó pár nap múlva is :/

Nekem pl körülbelül 3 nappal előtte volt ugyanígy.

Magzatvízzel kapcsolatban ír talán valaki más majd okosat, mert nekem nem vízzel indult..

Ha nem vagy benne biztos, menj el nődokihoz sztk-ba, soron kívül és kérd meg, hogy nézzen meg. Meg tudja majd állapítani, hogy mi újság. Mivel várandós vagy, senki nem fog megkövezni emiatt.

2017. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném, ha hétvége előtt elindulna kifelé a pici lánykánk :)

Lehet, hogy ha addig nem lesz semmi, holnap megfogadom, amit írsz, és lemegyek sztk-ba, az a biztos :) Most minek is izgulnék itthon, mikor ott választ kaphatok :)

2017. jún. 22. 15:03
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Én megnézetném. Szivároghat a víz, lehet fájásgyengeség, nem kockáztatnék.
2017. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Van olyan betét v valami ami kimutatja h szivárog e a magzatvíz, asszem gyógyszertàrba lehet kapni. Érdemes lenne megnézned. Én asszem 39+ 4 naposan mentem szülni, nekem semmi előzmény nem volt csak elfolyt a víz, elég látványosan. Szóval a lényeg ha magzatvíz akkor menj be a kórházba. Minden jót kívánok, könnyű szülést!! :)
2017. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jársz 2 naponta ctg-re, nem? Szerintem beszélj akkor az orvosoddal!
2017. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most látom, hogy mikor kell menned, miért csak hétfőn? Szerintem is menj be, nehogy a magzatvized szivárogjon, mert akkor egy felszálló fertőzéstől a Babának is lehet baja.
2017. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

fájás gyengeség az az, hogy már szülnék, de nem elég erős a fájás?

Holnap mindenképp lemegyek még délelőtt, biztos, ami biztos.

:)

CTG eddig a 36. hét óta hetente volt, jövőhéten már minden nap, hétfőre vagyok kiírva, de addig még itt egy egész hétvége. Egyre erősebben és több előtejem kezd lenni, lehet ám éjszaka jön a kisasszony :)

Nem akar ikrek horoszkóppal születni biztosan :)

2017. jún. 22. 16:25
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem a fájásgyengeség azt jelenti, hogy vannak fájásaid, de nem rendeződnek. Nekem gyakrabban kellett járnom ctg-re azért csodálkoztam csak.
2017. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, meg azt is jelenti, amikor nem okoz tágulást, még ha rendszeres is.
2017. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De ha a fájásaid jönni fognak ne aggódj, azt biztosan érezni fogod;)!
2017. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!