Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt a terhessége...

Akinek volt a terhessége elején, az a bizonyos "mindjárt meg fog jönni" érzés, meddig érezte? Kb. hanyadik héten szűnt meg?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
kb. 2-3 nappal azelőtt kezdődött, hogy meg kellett volna jönnie a 8. hétig
2015. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát olyan 7-8.hétig tartott.

De utána is egyszer-egyszer még éreztem.

2015. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
En a 18.hetben vagyok de meg mindig neha gorcsolok mintha mindjart megjonne.. A vedono szerint ez normalis mert nyulnak a szalagok stb...
2015. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5.-6. héttől úgy a 10. hétig éreztem.
2015. szept. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, megnyugtató ezeket olvasni. Ès volt köztetek olyan, akinek volt pici barnàzàsa? Jeleztem a dokimnak, hogy volt egy kicsi, ès adott rà gyògyszert. Ennek ellenère próbàlok nem idegeskedni.
2015. szept. 26. 07:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Legdurvábban mikor meg kellett volna jönnie, és utána végig napokig vagy 1 hétig folyamatosan, biztosra is vettem hogy megjön. Csak amikor még mindig nem jött meg akkor vettem tesztet úgy már nem volt csoda hogy miért késik D:
2015. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!