Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegnel milyen eros az a...

Terhessegnel milyen eros az a bizonyos "meg fog jonni" erzes? Kinek milyen volt?

Figyelt kérdés
Mara nemvartam, nem is jott meg, de tegnap este es most este nagyon erzem, napkozben semmi. Faj a cicim es a derekam is majd' leszakad.
2016. aug. 4. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég erős menzi görcsöm volt rohantam állandóan meg nézni hogy meg jött e. 1 hétre rá pozitív lett a teszt. De valakinek csak enyhe tompa görcs. Nem vagyunk egyformák. 17+5 hkm
2016. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gratulalok ☺ az a fura h nappal semmit sem ereztem. Remelem nalam is van pocaklako, nagyon orulnenk...par nap mulva tesztelek szerintem ha addig semmi ☺
2016. aug. 4. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egyik terhességnél sem éreztem ilyet. Nem jött meg, de nem volt görcs meg mindjárt megjön érzés.
2016. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm Szépen. Drukkolok neked.
2016. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elsőre annyira fájt, hogy fájdalomcsillapítót is bevettem, aztán csodálkoztam, hogy nem jött meg, utána napokig éreztem, nem emlékszem már, hogy folyamatosan,vagy csak a nap 1-1 részében, de akkor már nem olyan erősen. kb 5 napig fájdogált így. Közben csináltam tesztet, ami ugye pozitív lett.
2016. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Le mertem volna fogadni h meg az ejjel megjon, de sehol semmi. Meg csak nem is faj. Vasarnap mar tesztelhetek szerintetek?
2016. aug. 5. 08:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem az elsonel nagyon eros volt mindennap 1 heteb at azt hittem megjon vettem be jo eros fajdalomcsillapitot meg hasmelegitot tettem a hasamra. De csak nem jott meg..😁

Most a masodiknal pedig epp hogy ereztem egy picit 1-2 napig

2016. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En pont forditva voltam, elsonel nem ereztem semmit. Csak nem jott meg, csinaltam 2 tesztet, mind negativ. Elmentem dokihoz es mar 6 hetes voltam. Most meg tele vagyok terhes tunettel ☺
2016. aug. 5. 09:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok😊 Majd ird meg az eredmenyt😊
2016. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csajok ha meg olvassatok, par napja elmult a "meg fog jonni" erzes, kicsit megijedtem h mi lehet, de tegnap ujra jelentkezett. Na mondom akkor ma tesztelek, erre megjott 😭 nem nagyon es inkabb nyulos naracssargas, de szontyi lettem. Ez van. Majd jovo honapban talan osszejon...
2016. aug. 9. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!