Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult már valakivel?

Előfordult már valakivel?

Figyelt kérdés
39 hetes terhes vagyok.. és folyamatosan rettegek attól,hogy nagy wc-zés közben beindul a szülés :/ nee adj isten meg is születik a baba.. járt már valaki így ??? :OO ez lehetséges ??

2017. jún. 23. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár olyan egyszerű lenne, hogy elmegyek nagyvécére, és véletlenül kinyomom a gyereket :(
2017. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass utána, hogy hogyan zajlik egy szülés. Mi tortenik es hogyan. Első szülésnél az átlag vajúdás 14-16 óra körül van. Persze van rövidebb és hosszabb is. A legtöbb nő a fél karját odaadná, ha ilyen egyszerűen kipottyanna a gyerek. Nekem 3 órás vajúdás és 20 perc kitolás jutott. Már erre azt mondták, hogy ritka az ilyen gyors első szülés.
2017. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első szülés átlagosan​ 12 órán át tart. Nyugi, észre fogod venni, hogy ez most szülés vagy csak kakilnod kell. Kizárt dolog, hogy ilyen előfordulhat.
2017. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm aki 2 hete szült.. semmi fájás,semmi magzatvíz..semmi. tolófájások az éjszaka közepen .. a korhazba sem ért be. ezert tartok tole :o
2017. jún. 23. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg átaludta a tágulási szakot. Jó neki, irigylem. Ettől még nem sz.rni ment és feltűnt neki, hogy szül. Szóval ne izgulj, nem fogod annyival megúszni, hogy kipottyan a gyerek egy nagyvécé közepén.
2017. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lettem volna az ismerősöd helyébe.....nekem a második volt a leggyorsabb, az első érezhető fájástól 50 perc telt el és már a kezembe volt :) Mondjuk az meglepetés volt amikor közölte a doki terhesgondozáson,hogy már 3 ujjnyira nyitva a méhszájam, szóval sejtettük,hogy ha egyszer végre a fájások is elkezdődnek akkor nem fogok 10 órát kínlódni vele mint az elsővel.
2017. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha be is indul közben kiesni csak úgy nem fog. Sokkal de sokkal jobban fáj ám a szülés, mint a kakilás főleg ha olyan nagyon gyors. Nem fog csak úgy "sunyiban" megszületni. :)
2017. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!