Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Napokon belul szulni fogok ....

Napokon belul szulni fogok . Es arra lennek kivancsi, hogy milyen eros fajasokra kell keszulnom? 😊 Fajdogal a pocim . De megis mennyire kellene neki fajni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem biztos hogy fájni fog vannak fájás gyenge nők is,anyukám is az volt mikor szült,én még csak 6 hónapos vagyok.Fiú(k) vagy lány(ok)?
2017. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Volt már vese göröcsöd? Na annyira, de a vesegörcs rosszabb mert ott nincsen szünet.


Itt kb 1-2 percig tartó erös görcsöd lesz, ez össze rántja az egész testedet és minden porcikád fáj bele. Aztán minimum még a vége felé is 2-3 perc szünet.


Nekem az elsö szülésem 5 percesekkel kezdödött a második pedig 3 percesekkel. Mindegyiknél egy ici pici fájásom sem volt míg a magzatvíz el nem folyt, majd hirtelen 3 perces fájások... 3-4 óra alatt lett meg így mindegyik.

2017. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A "fájdogál" nagyon messze van tőle.

Persze változó a fájás erőssége is illetve az emberek fájdalomküszöbe is... én speciel úgy érzem, viszonylag jól bírom a fájdalmat, mégis üvöltöttem a dokival, hogy vigyen már és vágjon már fel :o mondjuk elhúzódó kitolási szak végefelé lehet, hogy érthető is volt.


amúgy tolófájásokig csak a derekam akart leszakadni, illetve burokrepesztés után mintha ólmot öntöttek volna a gyerek helyére, és ki akarna szakadni minden belsőségemmel együtt. szóval extra-erős mensis fájdalom valahanyadik egész hatványán :P

2017. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

...ja igen, a rácsot le tudtam volna a végén tépni. Muszáj elijesztenünk?:P ...túl lehet élni NYUGI:) !!

A legfájdalmasabb az volt hogy anyám beszélt hozzám és kb. az agyamig ért a fájás bakker, majdnem lerúgtam a székről! *bocsianyu*

2017. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

"Muszáj elijesztenünk?"


Miért, akkor inkább bent tartja? :P

2017. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Olyan mint egy jó erős menzigörcs, csak épp erre nem szedhetsz be fájdalomcsillapítót, és nem múlik el 1-2 óra alatt.


Első: a fájásgyenge nem azt jelenti, hogy nem fáj, hanem hogy nem "hatásos".

2017. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

☺️ előbb-utóbb megtudod.

Az, hogy itt elmondjuk kinek mennyire fájt, rád nèzve kevès infót hordoz.

A fájdogálás meg èdeskevès, azèrt mègiscsak szülès lesz, hidd el èszre fogod venni, az már nem fàjdogálás lesz.

Nekem volt epegõrcsöm, akkor nègykèzláb tudtam közlekedni, okádtam ès vinnyogtam, na ahhoz kèpest szülni egèsz jó volt. 😀

2017. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

....hát igen, azt mondják olyan mintha Kispolszki tolatna ki rajtad..:D:D *bocsianyu!* :P.....azért NEM olyan nálam amikor maxon voltak a fájások se éreztem világvégét!

Amúgy szülésznő voltam 10-ből 8-an minden különösebb visítás, sikítás nélkül megszültek, hangosabb nyőgések voltak persze...de hidd el ki lehet bírni! Úgyhogy sok sikert :) Hagyd, hogy a fájdalom dolgozzon ne akarj ellenállni hagyd hogy történjen..:)- mert ha nagyon befeszülsz jobban fájhat.

:)

sok sikert Nektek:)!!

2017. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Változó a mértéke, de azért szerintem senkinél nem a fájdogál kategória.
2017. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem üvöltöttem vagy visítottam, de a fájdalomtól azt sem tudtam, merre vagyok arccal előre, aztán a finishben császározni kellett. Van, aki kevesebbel is megússza.
2017. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!