Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pici anyukák hogy bírtátok a...

Pici anyukák hogy bírtátok a szülest es a terhesseget?

Figyelt kérdés

Igazan picikre gondolok.


Ezzel a kerdessem termeszetesen nem azt jelentem ki h a pici nőknek nehezebb, biztos mindenki másképp éli meg.


Inkább olyanra gondolok amikor valóban hátrány volt a kistermet


Én 150cm es 47 kg vagyok. Sportos de pici es babat tervezunk.


Az orvosom akihez 3 eve jarok es sokat segit h sikeruljon, azt mondta lehet h lesz komplikació és 38. Het korul ő meginditaná de ez csak velemeny es majd valtozhat ez ha latjuk h bírom, ha 1x sikerül


2017. jún. 29. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességet sem viseltem rosszul. Indítani sem kellett. Viszont mindkettő császáros lett, más okból. Az elsővel nem tágultam, a másodikkal levált a lepény, de ezek függetlenek a magasságtól. Ne aggódj!
2017. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Értem, koszonom. Egy baratnom is csaszaros lett, aki szinten kis termetu no! De nemtudom miert az lett. Masodjara azert mert az elso is az volt es mar 37 hetesen megcsaszaroztak mert ikrei lettek es már a hege nagyon vekony volt
2017. jún. 29. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
156cm vagyok ahogy no a pocakom ebben a melegben mozodni nincs kedvem, de gondolom ezzel mas is igy van :) nem mondta az orvosom h a termetem miatt lehet gond. Izgatottan varom a nagy napot :)
2017. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia. Kitaras es konnyu szulést kívánok.:)

Koszi h megírtad

2017. jún. 29. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 154 cm vagyok, 50 kilóval kezdtem a terhességet. Jól viseltem szinte végig, pedig a vége pont nyárra esett. Természetesen szültem,indítás nélkül, viszonylag könnyen is sztem,igaz a baba sem volt nagy (2800 g)
2017. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
155 cm vagyok, teherbeeseskor43;kg volt, szüléskor 70. Nagyon jól viseltem a terhességet, végig tornaztam és napi kb 8 km-t gyalogoltam munka miatt. Viszont nagyon vizesedtem, ezert is volt a sok plusz kiló. Viszont a hasam hatalmas volt, már a terhesség felénél azt hitte mindenki, hogy ikerbabák és minden órás vagyok. 😁 A dokim azt mondta, hogy átlagos baba lesz, főorvos szerint bőven 4 kg felett és császár azonnal (magzatvíz elfolyásakor csinált uh-t). Végül 3 óra vajúdás után és 10 perces kitolással szültem, semmi szakadás vagy bármi nem volt. Alomszulesem volt. A fiunk 3100 grammal született.És hamar vissza is fogytam 50 kg-ra.
2017. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!