Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit szokás adni (nem...

Mennyit szokás adni (nem tervezett) császár után a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
Budapesten
2017. júl. 3. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Állami kórház, nyilván nem fog számlát adni. Nem is kérhet semennyit, de mindenki ad, gondolom, ezzel nem mondtam nagy újdonságot.


Nem kell kötözködni, aki nem tud érdemben válaszolni, legyen kedves, tartsa meg magának, amit írna.

Szerintem pont eléggé érthető volt a kérdés.

2017. júl. 3. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven elég annyit adni, amennyit egyébként is gondoltál, hogy adsz. Főleg, ha elégedett vagy a dokiddal.

A komplikációt senki nem látja előre.

2017. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogadott orvos és van tarifája amiben megállapodtatok, akkor én anynit adnék, függetlenül attól, hogy császár lett.


HA nem állapodtatok meg fix. összegben, akkor azt az összeget amit amúgy is adtál volna. Általában a terhesgondozás tízszeresét szokták adni, ha másban nem állapodnak meg.

2017. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

program császár volt, 2013-ban

100.000 kért, 120.000-at adtunk

2017. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok: én megkérdeztem őt, mondtam neki, hogy nem akarok találgatni, mondja meg, hogy zajlik ez :D
2017. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hova tűnt az első válasz. :)

A többieknek köszönöm.

2017. júl. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!