Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés: 6 napja...

Gyermekágyi vérzés: 6 napja szültem, de már elmúlt a vérzésem. Ez normális? Én arra készültem hetekig tart majd. Más is volt hasonlóan?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy elmúlik 1-2 napra, aztán újrakezdi.

Nekem császár után is ilyen volt, pedig akkor ki is tisztítják a méhet.

2017. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első szülés után 7hétig véreztem, második után csak egy hétig.
2017. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat

Én is csak 1 és 1,5 hétig vereztem

2017. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de ne orulj elore, nekem jott- ment
2017. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Ha még mindig nincs semmi beszélj a nőgyógyászoddal. Nem akarlak ijesztgetni de nekem is pár nap után abbamaradt majd nyolc nappal a szülés után erősen begörcsöltem, belázasodtam. Kiderült túl korán zárult be a méhszáj és nem ürült ki minden aminek kellett volna. Nyolc napig voltam kórházban a babám nélkül akit nem is szoptathattam a rengeteh gyógyszer miatt amit belémtoltak. A méhem majdnem ráment,borzalmas volt. Nem törvényszerű,hogy nálad is ez van a doki szerint ez nagyon ritka de azt mondom jobb megnézetni. Remélem veled minden rendben.További jó egészséget kívánok!
2017. júl. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülés után kb 1 hétig tartott. Egyik császár, másik hüvelyi volt.
2017. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát, szerintem simán rákezdhet még, nekem is hullámzott, de kitartott 5 hétig
2017. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, tényleg újra kezdődött.
2017. júl. 12. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
AZ a jó, ha újrakezdődik. Nekem szülés után egy héttel elmúlt, majd 2 nap múlva hatalmas görcs közepette elkezdett ömleni a vérem, úgy folyt, mintha pisilnék. Azonnal mentő, mire kiértek rengeteg vért vesztettem. Megműtöttek, sikerült elállítani a vérzést, de majdnem ki kellett venni a méhemet, illetve majnem nem éltem túl. Utána több egység vért kaptam. Egy hétig kórházban voltam a pici babám nélkül. Iszonyatos élmény volt! Nálam is valószínűleg túl hamar záródott a méhszáj, de a konkrét ok ismeretlen.
2017. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!