Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jászberényi kórházban Fehér...

A jászberényi kórházban Fehér András doktorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jár hozzá valaki terhesgondozásra? Van magánrendelése, vagy hogy lehet őt elérni?

Lehet ebben a kórházban fájdalomcsillapítást kérni?


2010. máj. 21. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ő hozzá járok, a 24. hétben járok.Kezdetben nehéz volt egy hullámhosszra kerülni vele, de most úgy gondolom hogy megfelel.

Más a természete mint az itteni orvosoknak, de sokan járnak hozzá és meg vannnak vele elégedve!

Magánrendelése Gyöngyösön van.Pénteken van szakrendelése.

A fájdalomcsillapítót szüléskor kérnéd? Igen lehet kérni!

Kérdezz még ha vmi érdekel!

2010. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál. A 6. héten vagyok, ő lesz az első babánk. Még nem voltam orvosnál, de lassan már el kéne dönteni, hogy kihez lenne jó menni.

Ezek szerint, ha nem péntekenként napközben szeretnék menni terhesgondozásra, akkor Gyöngyösre kell menni magánrendelésre?

Miért írtad, hogy nehéz volt egy hullámhosszra kerülni vele?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de úgy izgulok...

2010. máj. 21. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz!

Én az előző babámat Ördög dokinál szültem!Ő nagyon nagyon törődöm típus volt.Semmit nem kellett kérdeznem tőle mondta magától.Fehér doki is mond sok mindent, de általában akkor ha kérdezel.Tehát ő nekem a másik véglet volt, rá kellett hangolódnom.Szakmailag őt dícsérik a legjobban.Sokan járnak hozzá, mindig szalad. De most hogy eltelt már ennyi idő meg vagyok vele elégedve.

A főorvost Bördöst is sokan szeretik.

Akkor van még Csikó doki: valaki szereti ( tesóm két gyereket szült nála és 100%-ba meg van vele elégedve)

Dallos doki: én semmi pénzért nem mennék hozzá!!!!Mikor benn voltam az első gyerekkel úgy viselkedett mint aki nem nolmáris!

Ördög doki elmegy a nyáron, és nem is mikndig lehet rá számítani.Régen jobb volt!

Én először sokat vacilláltam melyikhez mennyek.

Fehér doki messze lakik, ha szülésre kerül a sor mikor ér ide, Csikü és Bördös Berényi csak helyiek.

De a szülészeten van egy pár ismerősöm és 100%-ig Fehér dokit ajánlották!Szülésnél végig ott van a kismamával és az ugye sokat jelent.Nem sokat segítettem, csak leírtam ami tudok.

Írj még a kérdeznél!

2010. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és igen Gyöngyösre kéne menni.De szerintem felesleges, mert bemehetsz hozzá ügyeletes időbe vagy amikor megbeszélitek.Ott egyedül van és ott is lehet adni neki pénzt!
2010. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia,

én is sok embertől hallottam, hogy dícsérik Fehér dokit, tapasztalatom nincs vele...

Én Dalloshoz járok évek óta..nagyon meg vagyok elégedve vele! Nálunk pl nem volt gond olyannal h nem normálisként viselkedne, anyumat műtötte, minden nap bement megnézni, szabadnapján is. Szülesekor dettó ugyanez volt mind a kettőnknél! Vajúdás alatt is ott volt végig, sétálgatott vele, és a szülés alatt is nagyon kedves volt meg utána is!Velem szintén nagyon kedves, elmond mindent, törődik vele, én nála tervezem a szülést!

Én Fehér dokit és őt hallottam hogy szeretik, Dallosnak van a legtöbb páciense jelenleg.

Remélem tudtam valamennyit segíteni,

Szép napot!

2010. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat az első válaszolónak, de véletlenül emailt küldtem.

Szóval: meg tudnád adni a doki telefonszámát, hogy le tudjam vele egyeztetni, hogy mikor és hol fogadna? Köszi

2010. máj. 23. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Elküldtem.
2010. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha teheted ne menj hozzá... nekem csak negatív tapasztalataim vannak..:S
2011. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vok:Mi történt?

Nekem a fiam azóta 9 hónapos.És mikor visszamentem is rendes volt?

Neked milyen negatív tapasztalatod van?Most komolyan?

2011. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

ilyen idióta orvost se láttam még...:$

bementem...köszöntem erre fél pec múlva dünnyögött vmit az orra alatt... megkérdeztem, hogy mit...erre elkezdi az aszisztense, hogy "mit mondott mikor bejött?" mondom köszöntem:S:P

Hát kb semmit se mondott... kiröhögött párszor....

aztán talált vmit és felírt egy gyógyszert...kérdeztem, h mi a probléma, erre csak annyit mondott, hogy 6 napig használja, viszlát...:P

de nézett uh-n , hát arra se mondott semmit (fürkéztem a monitort, de babót nem láttam:S), pedig kérdeztem (Alekoszról, meg "sztárokról" beszél az szisztensének...)

szóval nagyon fürkésztem a monitort, de én nem láttam rajta senkit:'(

szóval ennyit dr. fehér andrásról:P Jászberény


csak ennyi... (bemásoltam)

2011. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!