Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik nőgyógyászt és szülészn...

Melyik nőgyógyászt és szülésznőt ajánlod a miskolci Semmelweisben és a Megyei Kórházban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szülésznőt nem tudok,de nőgyógyászt Dr.Hajas Sándort ajánlom.Kétszer szültem nála,több barátnőmnek ajánlottam és mindegyik megköszönte :)
2017. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mennyi nála a szülés?
2017. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom megmondani,évekkel ezelőtt szültem nála,akkor 30e Ft-ot adtunk,nem szabott árat.De míg a kórházban voltunk minden nap jött úgyhogy nem egy elégedetlen típus :) hogy most is igy van e nem tudom
2017. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is Hajas dr.-nál szültem. Mi is annyit adtunk. Jött minden nap a kórházban. Nem mondta h már kávézott meg ilyenek...
2017. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De egyébként Hajas nem egy mézes mázas típus. Ne várd tőle, h körbe ugrál. Kérdez az állapotodról, de csakis fél lábbal az ajtóból. 😁 Kicsit bele van már ebbe unva szerintem.
2017. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem utolsósorban főorvos. Ha dolog van a szülészeten cseszheted, hogy téged x órára hívott. Volt, hogy 2 és fél órát vártak rá az nst-n a kismamái (én is)
2017. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő ilyen volt ezelőtt 14évvel is :) az igaz hogy nem sokszor mosolyog,és nem is üdvözöl lelkesen,de szerintem teljesen megbizható.Várni mindenhol kell,én sosem vártam rá 15percnél többet,de inkább várok egy megbizható orvosra minthogy egy mosolygós pontos "kontár" kezébe kereüljek....
2017. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Dr gubasnal szultem, azota is hozza jarok magan rendelesre!

Nagyon kedves, es normalis! Csak ajanlani Tudom, szulesnel 5 perc alatt beert a korhazba!! Mi is 30 at adtunk neki, volt szulesnom is Fejes Aniko, o is kedves, sokat segit, megmutatja a szuloszobakat, nst csinal. Szules kozben is 100%ban ott van, erdemes felfogasni ot szerintem.

2017. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a lényeg: semmelweisben szüljél, a másik egy fertő
2017. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hajastól az isten mentsen!!!!!!!

Lehet, hogy ha fizetsz neki akkor foglalkozik veled, de sima SZTK rendelésen le se sz@r és a szememben az ilyen nem orvos aki csak pénzért néz rád.

2017. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!