Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok olyan budapesti...

Tudnátok olyan budapesti nőgyógyászt ajánlani, akivel meg lehet beszélni a program császár lehetőségét?

Figyelt kérdés

Pl. Sote 1 vagy Sote 2-őn szülést levezető orvosokra gondolok.

Válasz privát üziben is jöhet.


2017. jún. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Magánkórházakban meg lehet. Maternity, Róbert Károly.
2017. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk meg lehetett bárkivel, amíg egy orvost fel nem függesztettek indokolatlan műtéti beavatkozás miatt, mert a szülésznő feljelentette... bár mindenhol megtenné valaki.
2017. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha indokolt, bárkivel meg lehet beszélni.
2017. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél program császárt? Előző szülésed az volt?
2017. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez két profi kóráház! Ha indokolt a dolog nem lesz kérdés, hogy császározni fognak, ha nem, akkor (remélem) feleslegesen senki nem csinál ilyet. Milyen eü-i ok miatt szeretnél császárt?
2017. jún. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, az előző szülésem az volt.
2017. jún. 20. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Van valami eü-i oka? Mert ha van, akkor természetes lesz a program császár. Ha pedig nem én nem erőltetném. A természtese szülés igaz ott nagyon fáj néhány óráig, de a két lábamon sétáltam át a csecsemő osztályra és semmi panaszom nem volt. Szegény császárosok meg nagyon szenvedtek:(.
2017. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha korábbi szülésed is császár volt könnyebb megbezélni az orvossal. Legalább is tőlem megkérdezték császár vagy szülés. Én megpróbáltam de nem sikerült. Kérdés miért volt az előző császárod?
2017. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!