Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni ultrahangon...

Császár utáni ultrahangon látszik ha gond van a heggel?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem a gyermekem császármetszéssel. Azóta voltam a kontrollokon, de ultrahangon csak pár napja. Nem a császár miatt, menstruációs problémák miatt + rákszűrés. Teljesen kiment a fejemből így elfelejtettem megkérdezni hogy a hegemmel belül minden rendben van-e. 1-2 hét múlva telefonalnom kell az eredményekért. A kérdésem az lenne hogyha bármi gond lett volna ossszenoves stb az látszik ultrahangon? Mert ugye anno az se látszott hogy rajta van a gyermek nyakán a köldökzsinór, így nem tudom pontosan miket mutat ki az ultrahang. Mondjuk reménykedem benne hogyha gond lett volna szól. Azt is tudom hogy ezt akkor kellett volna, de ugye nem ez volt az elsődleges ok amiért mentem. Szóval szépen kérek mindenkit, hogy olyan válaszoljon aki nem azért jött ma fel hogy a másikat leszólja. Előre is köszönök minden segítséget. :)

2017. júl. 13. 12:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nálunk azért volt császár,mert bár fejfekvesu volt de arctartásos (ha ez a megfelelő szakszó rá) így téraránytalansag volt az indok. Viszont a következő terhessegnel ez nem zárja ki azt hogy sima legyen? Ha "normálisan" helyezkedik el? Mert én nagyon szeretném, persze csak ha nincs életet veszélyeztető kizáró ok. Orvosom kérdeztem,azt mondta nem valószínű. De úgy tudom sok orvos inkább csak nem szeret kockáztatni, és egyszerűbb nekik így.
2017. júl. 13. 23:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem zárja ki a tartási rendellenesség h a következő természetesen érkezzen.

Ha pl budapesten élsz akkor nagyon nehéz orvost találni hozzá.A legtöbb inkább műt.

2017. júl. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!