Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 heti ultrahangon gond ha...

19 heti ultrahangon gond ha kisebb a baba 3 nappal?

Figyelt kérdés
3 nappal később fogant, ezt pontosan tudom, a 12. hetes uh méretek is ezt igazolták napra pontosan, de a mostani méretek alapján ennél még 3 nappal kisebb, ez gond lehet? Vagy ez azt jelentheti hogy nem lesz óriási baba?
2015. márc. 25. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ha baj lenne mondta volna az orvos!
2015. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, a 12. héten pár nappal kevesebbnek számították méret alapján, mint a menstruáció alapján kellene. Meg is kérdeztem a védőnőt, mondta, hogy nyugodjak meg, teljesen normális, és a terhesség folyamán kb. minden vizsgálaton más kort állapítanak meg. Amíg 1 hét körül van az eltérés, addig teljesen normális, ha két hetet csúszna, az már jelenthet valamit, de még az is beleférne, nagyobb eltérés pedig általában nem jelent jót, de annak úgyis van más jele is.
2015. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nem gond :)

Nekem 20.hetin egy hettel kisebbet mondtak :) Attol meg ugyanugy fejlodik :)

2015. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ebből a születési mérete sem igazán jósolható meg?
2015. márc. 25. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Első lányommal folyamatosan nagyobbnak, majd kisebbnek mérték.... Úgyhogy ebből aztán sem a méretét, sem a születési idejét nem lehet meghatározni!

Most a második babát várom, és ott tartunk jelenleg, hogy két héttel nagyobbnak mérik, a szülés dátumán viszont még így sem módosított a doki (a súlya meg csak tipp úgyis).

Nem lehet a babákat ennyire, napra pontosan "bemérni". A 3 nap meg semmi! Úgyhogy ne aggódj!

2015. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az uh atlagmeretek alapjan allapitja meg a kort.

A 12. hetig viszonlag egyforma minden baba. Esetleg par mm kulonbseg lehet. Aztan a 12 hettol kezdenek kulonbozoni egymastol. Ez nagyban genetika is.

A 40. hetre aztan van, amelyik 45 cm, van, ameyik 55 cm, van 2 kılos es 4,5 kılos baba is. De ettol fuggetlenul mindehyik ugyanannyira fejlett es erett.

2015. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!