Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hamar állt helyre a...

Milyen hamar állt helyre a testetek szülés után?

Figyelt kérdés

Nem híztam sokat (8-9 kiló eddig), de 36 hetesen jön a savam, fájnak a térdeim, nehézkesen mozgok, hamar kifulladok, aranyér, stb.

Mikor szűnnek meg a tünetek és mikor lehet végre hason aludni a szülést követően?


2017. júl. 13. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy 1 evig eros keresztcsonti fajdalom.
2017. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hason alvásra annyit, h ha szoptatsz akkor a hason alvás nem biztos, hogy fog menni.
2017. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Óóó pedig már hónapok óta csak arra vágyok... hasra dobni magas és elnyúúújtózni. :(
2017. júl. 13. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Én tudtam hason feküdni, de csak is az elején az estének. Utána már duzzadtak a melleim..

Szóval a szülési regeneráció nálam kb két hétig tartott. Utána már tudtam ülni rendesen is.

Ekkor elkezdődött egy durva térd fájdalom, de csak az egyik térdemre, ez 3-4 hónapig tartott.

Jelenleg fél évnél tartok, a hasam még lóg ugyan, de bízom benne hogy ez még tornával helyre áll. A súlyom nem nagyon változott sajnos, szülés előtt 20 kilóval voltam több. Szülés után 10 kiló lement, majd még 3. Azóta stagnál futás mellett..

A horkolásom megszűnt, a savam már az utolsó hetekben ahogy beilleszkedett a fiam lefelé.


Amúgy a súlyomon és a libidómon kívül semmi problémám nincs. Remélem ezzel segítettem :)

Drukkolok, hogy a te tested jobban reagáljon!

2017. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

én mai napig nem mindig tudok hason aludni.mikor fél évesen ritkultak a szopik,akkortol nem kell melltartobetéttel aludnom,odáig csöpögött a cicim,feszült,stb...most ha kevesebbet eszik vacsira a fiam(anyatej)vagy nem ébred éjjel,reggelre már ugy feszülnek a melleim hogy nem hogy hason de oldalt fekve se tudok aludni.20 honapos egyébként a fiam.



Sajnos a testem mai napig nem tökéletes,a hasam megmaradt 2 császár után,terhesség végefelé eltört a medencém,sose lesz már az igazi sajna:(

2017. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Este 11kor szültem, 1kor amikor már a kórterembe mehettem úgy hasra vágtam magam ahogy kellett :) Ha nem lett volna tele a fejem a történésekkel akkor hosszú hónapok után végre marha jól aludtam volna és végre hason. Aztán jól bedurrantak a cicik,de pár nap után már nem volt annyira durva,hogy ne tudjak tőlük hasra feküdni. Nekem mind a három gyereknél kész szenvedés volt a terhesség onnantól,hogy nem tudtam hasra feküdni mert 99%-ba hason alvós vagyok.
2017. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hasra jo az a szoritos bugyi. Mar annak aki el tudja viselni. :s
2017. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2x szültem, nekem a terhességből adódó nyavalyáim mind megszűntek még a kórház alatt (reflux, székrekedés, mindenféle derék meg szeméremcsont fájdalom, légszomj) de jöttek újak (varrat, szülés közbeni aranyér, szédelgés, gyengeség, hasmenés) és ezek pár hetet igénybevettek még. A hasam 4 hónappal szülés után ment vissza az elsővel, a másodikkal még nem derült ki. A hasonalvás pár napig még nem kényelmes bár én félig hason szeretek aludni, az elsőnél a sebem húzódott nagyon így varratszedésig nem tudtam úgy aludni, a másodikkal igen de egyszer 2. éjjel úgy elfeküdtem a hasam, hogy fájt. Most meg reggelre a melleim miatt elég kényelmetlen, de elalvásnál még nem gond.


Nem akarlak elkeseríteni, de az aranyér romolhat/kiújulhat szüléssel. A többi amit felsoroltál jó esetben nem fog sokáig gondot okozni.

2017. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugy ahogy minden vissza állt. A hasam lassabban a csaszarok utan, de majdnem a regi kiveve a csíkokat.:( de ugy latom meg igy is szerencsés vagyok.
2017. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves a kisfiam lassan, de a hason alvástól sztem örökre elbúcsúzhatok.Császárral született, és bár a hegemmel semmi baj nincs, azóta csak max. féloldalasan tudok aludni, mert hason nagyon feszül.
2017. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!