Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Nektek hogyan, és...

Anyukák! Nektek hogyan, és miben változott meg a testetek a szülés után (már akinek változott) Mennyire vagytok elégedettek/nem elégedettek a testetekkel? Tudtok, vagy szeretnétek tenni ellene?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Szules ota masfel ev telt el, 20 kg- ot fogytam a szoptatassal. 50 kg vagyok es 170 cm, ugyhogy mint egy anorexias ugy nezek ki.

Terhesseg alatt 10 kg- ot hiztam, sosem voltam elhizott, figyeltem mit eszek.

2017. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Még folyamatban!

Már visszafogytam a terhesség előtti súlyomra de megváltozott a testem. Hiába sportolok rendszeresen a régi feszesség egyenlőre nem akar visszajönni.

Megprobálok még 2-3 kg leadni sokat erősítek, hátha.

2017. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Túl sokat fogytam. Kevesebb vagyok mint teherbeeséskor.

Az egyébkén is kicsi formátlan melleim, most már úgy néznek ki mint valami félig üres tejeszacskó 😬


Nagyon figyelek arra hogy sokszor egyek rendes kaját, és mellette nassoljak is.

Majd a 2. baba után ha lesz rá keret plasztikáztatom

2017. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A mellem csúnya lett. Csíkos is, puha és lógós lett. :(

Más nem annyira viszont nagyon puffadok, napközben főleg estére rendesen látszik. Amúgy is puffadásra hajlamos voltam, de nem ennyire, meg gondolom a kinyúlt hasam miatt látványosabb.

2017. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

En futni jarok,de ugy nez ki remenytelen. Csak ugy kifaradok mint egy diszno komolyan. Neha sirni lenne kedvem. Evvel a narancsborszeru logo csikos hassal meg egyszeruen semmit nem lehet kezdeni,mert az nem fog elmulni hidd el,edzhettunk mi akarmennyit is. Csak a plasztika segit,amire egyenlore nincs keret.

Nagyon elvagyok keseredve.

2017. márc. 30. 14:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Én 6 éve szültem császárral, szélesebb maradt a csípőm, homokóra alkat lettem. Mindig futok tavasztól őszig, és sose lesz szép hasam. Sem lapos, sem feszes. Én ezt elfogadtam, igaz, 4 év kellett hozzá. Ha kiiktatod a finomított szénhidrátokat és a cukrot, nagyobb eséllyel alakulsz :)
2017. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én azt hittem nem fog sokat változni a testem de változott! A hasam lapos, azzal gond nincs, viszont a csípőmön sajnos maradt zsír rendesen pedig nem híztam sokat ( 13 kg) az egész kinézetem vhogy más. Visszafogytam a régi súlyomra mégse úgy nézek ki mint terhesség előtt. Még legalább 5 kg t kéne fogynom h újra önmagam legyek és jól érezzem magam. Fogyókúra folyamatban. Tornázni is szeretnék de a kialvatlanság miatt nem sok erőm van, jó lenne ha a kicsi átaludná az éjszakát úgy könnyebb lenne.
2017. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát remélem hogy nem maradok igy...2 és fél hónapja szültem, tehát végülis nem túl régen, császárom volt. De én teljesen lapos voltam előtte, most meg ott a kinyúlt bőr...nem háj, hanem a kinyúlt bőr amit lehet lötyögtetni még és engem ez nagyon zavar. Bár nagyon sokat változtam, fogytam 12 kg-ot meg azért igyis nagyon jó alakom van, csak hát ahogy mozgok vagy mozgatom ott a hasamnál a kinyúlt bőr nagyon zavar. Én reménykedem hogy 3 hónap és ugyanolyan leszek mint voltam, elvégre nemrégen szültem és ahhoz képest viszonyitva nagyon elégedett vagyok mégiscsak de van még mit alakulni. Hát kenegetem magam feszesitőkkel meg ilyenekkel.
2017. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó alakom van,viszont a mellem elég picike 75/A. szülés előtt nagyobb volt.
2017. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

En mar nem "frissen" szultem, 7 eves a legkisebb gyerek is mar, azota terhessegem tobb volt, de egyiket sem sikerult kihordani.

Viszont igy 7 v tavlatabol mar termeszetesen latszik, hogy mi lett tartos valtozas.

A legradikalisabb nalam a cicim volt. Soha nem volt nagy, de a terhessegek alatt nagyot nott, viszont szulesek utan hamar le is ment. Alapban vekony vagyok, igy nem is maradhatott nagy cicim, erre szamitottam is, arra viszont nem, hogy a lanykori kicsitol lehet megkisebb. Teljesen eltunt, mondjuk nem maradt logos, visszahuzodott a bor is. En ezt plasztikaztattam 4 evvel az utolso szulesem utan, igy mar rendben van (nem nagyra csinaltattam, aranyos meretu a vekony alkatomhoz).


A csipom szelesebb lett mar az elso gyerek utan, de ez nekem jol jott, mert elotte inkabb fius alkazom volt.


A hasamon a bor sohasem lett olyan feszes mar az elso gyerek utan sem, mint lanykoromban. Nem log a borom, de masabb az allaga, lazabb a borom. A hasam lapos, de amig szulesek utan nem edzettem, addig pl meglatszott ha puffadtam, tobbet ettem, ilyesmi. Nem volt olyan eros a hasizmom, de ez edzessel javult.

Az alhasamon lett par csik, de nem zavar.


Ami meg zavar az a labam, mar az elso terhesseg alatt sepruvenas lett a labam itt ott, a tobbinel csak romlott, az ujabb es ujabb terhessegek szinten nem segitettek ezen. Azt kellene megcsinaltatni, injekciozas eleg lenne, csak meg nem szantam ra magam (tobbszor vissza kell jarni a kezelesre, utana faslit hordani, szoval csak oszi/teli idoszak johetne szoba), raadasul a baratnomnek megcsinaltak 4 eve, nagyon szep volt, de 2 ev utan jottek az ujabbak es ujabbak, most ugy nez ki, mint a kezeles elott. Szoval nem tudom, hogy van-e ertelme, mert 3-4 evente biztos nem lenne turelmem elolrol kezdeni az egeszet.

2017. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!