Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2222 méhszáj mit jelent pontosan?

2222 méhszáj mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok 2222 a méhszáj értékem nagyon fáj feszül lent a szemérem csontnál, feszül keményedik a hasam rendszer nincs van hogy 1 percig van hogy 10 percig össze van keményedve a hasam. Derekam fáj, de nem vészesen. Utoljára 32 hetesen volt uh akkor faros volt a baba félek ha elindul kifelé baj lesz.Nagyfiamnál fájjás gyengeség miatt oxytocint kaptam. Akkor most is lehet az lesz? Szerintetek menjünk be a kórházba?
2017. júl. 19. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
2 ujjnyira megrövidült méhnyak,külső,középső és belső méhszáj is 2 ujjnyira nyitva.
2017. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen értékel mentem a szülőszobára.
2017. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És igy elengedtek? Legalább mondták, hogy vigyázz magadra?
2017. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 ujjnyira (azaz 4cmre) nyitva vagy.Így hazaengedtek 35 hetesen?Csak gratulálni tudok az orvosnak.
2017. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen igy haza engedett semmit nem mondott. Még arra se volt hajlandó hogy megnézze hogy faros e még a baba vagy befordult. Sztks orvos eddig mindig hozzá jártam. Azt mondták 1 hét múlva telefonáljak hogy utána való hétre kapok ctgre idő pontot.Ennyit. Azt se tudom ha beindul hova kéne mennem 😕
2017. júl. 19. 23:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Mint irtam az első fájás gyengeség miatt támogatták infuzióval és most félek, hogy mi van ha beindul és nem fogom érezni mert megint nem fog fájni a babának meg baja lesz hogy nincs befordulva🙃
2017. júl. 19. 23:12
 7/9 A kérdező kommentje:
😕😕😕
2017. júl. 19. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha beindul fogod érezni ne aggódj.

Egyébként farosan is meg tud születni ha pl nem lábtartásos.

A keményedések miatt én megmutatnám magam másik orvosnak is.még minimum 2 hétig jó lenne ha bent maradna.

2017. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi újság Veled?
2017. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!