Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azoknál, akiknél szülés előtt...

Azoknál, akiknél szülés előtt a menstruáció szinte elviselhetetlen fájdalommal járt, mennyiben változtatta meg a szülés ennek a fájdalomnak a mértékét?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nalam teljesen megszunt
2017. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem mondom, hogy nem görcsölök, mikor megjön a havim, de egy fájdalomcsillapító sokszor bőven elég rá. Vagy van, hogy be sem kell venni.

Szóval sokkal-sokkal jobb lett szülést követően. Míg korábban csak injekció segített és többször kórház lett a vége, annyira görcsöltem.

2017. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nálam is sokkal jobb lett a helyzet az első szülésem után. Nem is nagyon görcsöltem. Az a baj, hogy a második szülésem után újra visszatért. Szóval, ha szülnék harmadikat (amit nem fogok), akkor lehet, hogy újra jó lenne.
2017. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sajnos ugyanolyan, mint volt.
2017. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy jártam, mint hármas. Első szülés után teljesen fájdalommentes lett, a második után rosszabb, mint volt (sőt 3 napig rosszabb volt, mint a szülés, hiába vettem be bármit és a ciklusaim is egyre rövidebbek lettek). Nőgyógyász meg talált semmit, csak fogamzásgátlót ajánlgatott. De pár hónapja úgy tűnik, használ (azaz újra kb. 30 napos lett egy ciklus és csak fél napig fáj, de arra is már használ a fájdalomcsillapító), hogy cinket szedek előtte egy-két héttel, illetve kezdéstől két hétig cickafark teát, két hétig meg palástfű-pásztortáska kombinációt. Szóval ezt nagyon ajánlom.
2017. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. júl. 24. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Én még nem szültem ugyan, de szeretném javasolni a Flugalin tablettát, amit a nőgyógyászom írt fel erős menstruációs görcsökre, és nagyon bevált! Csak ajánlani tudom, mert nekem nagyon sokat segített. Úgy képzeld el, hogy rettenetes kínszenvedés volt minden egyes menzeszem, úgy fájt majd a falat kapartam, de mióta felírták, csak beveszek olyankor egy szem tablettát, és mintha semmi bajom nem lenne a világon! Próbáld meg felíratni! Hidd el, szuper csodaszer ilyesmire! :) Kitartás!
2017. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!