Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok,35 hetes terhese...

Mit gondoltok,35 hetes terhesen nem késő már orvost fogadni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 22:59
 1/6 vav22 ***** válasza:
100%
Ha találtál olyat akiben megbízol és elvállalna akkor szerintem nem. Ha egy olyan ember áll melletted, akiben teljesen megbízol szerintem sokat segíthet. Könnyű szülést! :-)
2009. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, ha egyébként ismersz olyat, akiben megbízol. Ha nem ismersz, akkor már nem biztos, hogy érdemes, mert ennyi idő alatt már lehet, hogy csak 2-3 alkalommal találkoztok. Én 32 hetesen fogadtam, de előtte már ismertem és megbíztam benne.
2009. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szüléshez fogadtam, kb 38. héten. Nem volt ciki.
2009. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Nem ismerek orvost, a most választott teljesen ismeretlen lenne.
2009. ápr. 18. 23:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyan viszonyúlt hozzád az orvos így, hogy csak a szüléshez fogadtad fel? mikor fogadtad fel, még szülés elött, vagy mikor szülni mentél?
2009. ápr. 18. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán, én is a végén fogadtam. Úgy gondoltam, hogy a terhresgondozóban tökéletesen elláttak, nem volt szükségem rá, hogy ugyanazért kifizessek 5-7 000 ft-ot. viszont a szüléshez mindenképp akartam fogadni, jól is tettem!

Ha azt fogadod meg, akihez jártál, az abszolút nem ciki, ha mást, akkor egy kicsit talán, de kit érdekel! Én mást fogadtam, de elvállalt.

2009. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!